bir kızın tek başına dışarı çıkamaması - omü sözlük
Yılın 2016 olmaya 1 ay kalmasına rağmen dışarıdaki \"hödük\" ler sebebiyle yaşanan sorunsaldir, çıksa da paranoya yapar biber gazı olmadan da çıkamaz, eve sağlam dönme derdindedir. Önlenmesi adına kaç özgecanin daha feda olmasi gerektiği merak meselesidir
ülkenin, kadını objeleştiren, cinselliği sadece kendine verilmiş bir hak bir lütuf olarak kabul eden, haksızlığa uğrayan kişi yakını olduğunda ahlak polisi kesilen ama bu tutarlılığı yakınlarının olmadığı ortamlarda uygulamayan, tabiri caizse kendine müslüman sapkınlarla dolu olmasından kaynaklanmaktadır. haklı olarak endişelenir o kadın veya kız. o kadın veya kızın yakınları da endişelenir. yaptırımlar daha radikal olmadıkça da endişelenmeye devam etmeliler. çünkü kravat takana indirim var. çünkü düzgün giyinene indirim var. bu ayıp bize yeter de artar. (özgecan davasında bu indirimleri uygulamayan hakimlere, \'insanlara\' minnetlerimi sunuyorum.)

(aynı hödüklerin gündem sarsan olaylar karşısında duyar kasması da karaktersizliğin bir başka versiyonu. olay gerçekleşir, duyarlılık gösterisi yapılır ve mevzu orda kapanır. bugün nerdesin? `değer deniz` öldüğünde nerdeydin? doluyum sözlük. bu ibnelere prim verilmesinden rahatsızım. ahali beni affetsin.)