21 kasım 2015 ışid\'in türkiye hakkında paylaştığı izleti - omü sözlük
720p çözünürlükte olan izletiyi paylaşmayacağım zira yoğun kaliteden ötürü izlemeniz sabaha kadar bile sürebilir. youtube\'a yüklenmiş bir kopyasından da seyredelim:

https://youtu.be/zSiiw2WbPe4 (silindi)

düzeltme: yayından kaldırılmış.

yüksek çözünürlükteki izletiler şöyle:

http://syriancivilwararchive.com/Videos/ISIS-relases-a-video-in-Turkish-calls-muslims-in-Turkey-to-join-ISIS.mp4
https://ia801505.us.archive.org/14/items/final_20151121/final.mp4 (bunları silemezler herhalde)

bahsi geçen izleti, türkçülüğün türkler için ne denli gerekli olan bir fikriyat olduğunu gösteriyor bize. kol kadar sakalıyla güttüğü islamcı faşizm\'den, müslüman olmayanın kellesini alma yolunda ilerleyen mezhebi ırkçılıklarından şikayet etmeyip, türklerin birleşme davası olan turancılık ideolojisine \"kokuşmuş\" diyecek kadar ebleh bir vaziyete bürünmeleri gerçekten suretleri gibi mide bulandırıcı. son atamız mustafa kemal\'e \"yahudi\" diyebilmek, ne bileyim \"bozkurt\" figürünü kendi biat eserleri olan tapınma ve saçma sapan şeylere secde etme eylemleri gibi lanse etmeleri de ziyadesiyle komik.

örgütlerine katılım propagandası yapıp alışveriş merkezlerini ve sözde refah ortamlarını göstermeleri falan mı dersiniz, her türlü trajikomik olay bu izletide mevcut.

yalnız 12:00\'dan sonra söyledikleri biraz doğru olsa gerek. apo köpeği ve barzani denen barzonun yüzlerini falan kendilerinin de bilmesi harikulade.

sözün özü, atatürk\'ümüzün değerini ve onun yegane sözü olan \"türk milletine türkçülük imanını aşılamalıyız.\" sözünün doğruluğunu kanıtlar nitelikte bir çalışma olmuş. onun dışında prodüksiyon ve ışık gerçekten ileri derecede harika. böyle saçma sapan şeylere girişmeyip film falan çekseler parayı kırarlar vallahi. kaju, cips ve bira ile izlediğimi de itiraf etmeliyim.
Ve en kötüsü ne biliyor musunuz ? Bizim alim dediğimiz kişilerin tek faaliyetinin birbrilerini aşağılamak olması, en iyisini hep kendilerinin bildiğini sanması ve istediği şekilde İslamı ve tarihi yorumlaması. Ülkenin dini anlama ve yorumlama ve yaşama biçimi göz önüne alındığında bir çok taraftar toplayacağı gayet açık bir paylaşım, hatta diyebilirim ki ülkenin bu insanlalara sempati duyma oranı muhtemelen -45 ler seviyesinde
bir grup sapkının bulunduğu iğrenç video.türkiye\'de bunlara sempati duyan kim varsa da safını belirlesin ülkece kurtulalım..atatürk,laiklik ve milliyetçilik hakkında söylediklerine girmiyorum bile.

biraz da sebep şu galiba (bkz: allah\'ını seven defansa gelsin)
Bazı noktalarda birazcık ufacık haklı olabilir belki. Fakat bu kişilerin ne islam ile alakası olabilir ne de müslümanlıkla. Masum insanları öldürmek , canlı bomba olmak , cihad adına kafa kesmek.. bunların hiçbirinin islam ile alakası yok. Oldurmeyeceksin diyor zaten allah. Bunu 5 yaşındaki çocuk bile biliyor. Hal böyleyken elinde kalaşnikof ile belgesel çekip amaçlarını açıkça belli ediyorlar. Yazık bunları destekleyenlere.
yalnız prodüksiyon mükemmel. şu alhayat medya centera söyleyek de samanyolu dizilerine bi el atıversin. yazık efekt eklemeyi unutup taşak malzemesi oluyorlar.
videonun sonunda çarşi pazar belediye falan diyince içimden \"adamlar öldürüyor ama çalışıyor da\" demek geçti ne yalan söyleyim.
son olarak söylemeden edemicem. bundan 2-3 ay kadar önce de türkiye\'ye yönelik bi video yayınlanmıştı. ikidir bekliyorum hala silahlar için teşekkür etmediler. minnetsiz köpekler ya