evet efendim.
şimdi gerçek bir sözlük sorununu değerlendirmek istiyorum, belki dünyada bu sorunu düşünen tek kişiyim. (kendimle gurur duyuyorum.)

ya şimdi kullanıcı çıkmış (bkz: yılbaşında mandalina soyacaklar) diye bir başlık açmış, daha sonra ilk entry olarak (bkz: aralarında bulunan biriyim) diye bir enrty girmiş!!! (bkz: ee bize ne bundan dalyarak) ben şok içinde ekrana bakıyorum o adam o entry bana bakıyor... yıkılıyorum, ölüyorum eyyy sözlük ahalisi lütfen teselli...

isviçççreli bilim insanları bunu araştırmış ve sonuç olarak 440 karakter yazı yazabilenlerin en azından 100 iq yani normal iq olabileceğine karar vermiş. ben de bunu bilimsel tespitlere dayandırarak entry olarak girdim. teşekkürler.

evet.
işe yaramayacak kampanyadır. kim okuyacak senin her yazdığın 440 karakteri? onu geç, kim her başlık altına 440 karakterli yazı yazacak? sadece bu gün için 25 entry girmiş insanlar. bunların hepsinin en az 440 karakter olduğunu düşün. insanların sadece sözlük başında oturup 440 karakteri dolduracak kadar zamanları olmuyor malesef. hem okuyanın da canı sıkılır yarıda bırakır. üşengeciz sonuçta.
haklı ama yaramaz bir kampanya. \"yılbaşında mandalina soyacaklar\" başlığının altına \"aralarında olduğumdur\" yerine \"aralarında şöyle olduğumdur böyle olduğumdur biz böyleyiz biz şöyleyiz.\" gibi zırvalar yazarak da o başlığı her türlü açacak aptal gayretine sahip yazarlarımız var çünkü.
Olur bence çok mantıklı! @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@©@@@@@@@@@@@@@@:@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@©@@@@@@@@@@@@@@:@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@©@@@@@@@@@@@@@@:@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@©@@@@@@@@@@@@@@:@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@.
evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun evet olsun