stalin beğenin yada beğenmeyin hitlerin eline vermiş bir süpergücün lideridir
siyonistlerin sözünü dinleyeydi hitler; şimdiki amerikanın yerinde almanya olacaktı.
stalin.
eskı almanya ve sovyet rusyanın tarihe damgasını vurmuş yöneticileridir.

şimdi eski tarihi kişiliklere sövenler kendı aile geleneği ahlakı olarak birşey öğrenememiş insanlardır. bunlar zamanı gelir ay annemi cok seviyorum der yarın anne ben hamıleyım ne yapıcaz der. babasını bulana kadar cocuk doğar fakat bu kızın babası değildir. kocasıdır fakat bir den cok temasa uğratığı ıcın kız kocasının kım olduğuna karar veremez bu nedenle cocuk babasız doğar . (allah ıs watchıng you) özet olarak tarıhı kişiliklere insanlara haycanlara en küçük bir nesneye bile küfredilmez . hak edınce yapıştır ama ılk bır tanım yap dımı o da yok tabı.

adolf hıtler : almanyadakı yahudılere soykırım yapmış kişidir. ama kavgam kıtabında anlattığı üzere ben bunu kendı mılletım ıcın yapmasaydım ileride yahudıler bızım ıcın yapacaktı. bu kıtabından alınmış bır bölum olduğundan şimdiki baskılarda yok. bır kısmından sabun yaptı. sonra onu fıght kulubunede koydular tabı onlar resmı ınsan yapı calıyorlardı ne ise. ayrıca hıtler zamanında ordu rusyaya dayanmış ruslar kasabalarını yakıp gerı cekılmıştır.

stalın: sscb soveyetler bırlığı zamanını gören bır adam dıyor kı onlar ınsanlara önem vermez bıze tükürürlerdi. ayrıca savaştan kacmak bır yere dursun teretüt ed eğer kı vatan haını ılan edılırsen sen dahıl olmak uzere butun ailenı vururlar o zamanın siteminde. şimdiki yaşam cok basıt olmuş herkes rahat yaşıyor. ayrıca en cok nukler başlık bu zamanda uretildi. amerıkayla şavaş tehtıdı vardı. sonuc olarak insan o dönemlerde yaşamadığına şukretmeli. yakın zamanda . kıyaslama yaparız umarım.
Tek başına savaş ilan edip işgal etmedik yer bırakmayan Hitler abimizin alacağı karşılaşma. Stalin kendi bokuyla oynuyordu o zamanlar. Eğer Rusya toprakları o denli geniş olmasaydı, Amerika ve işgal edilen Avrupalı devletlerin karşı saldırıya geçmesi bitirmiştir Hitler abimizi. Yoksa Stalin gibi 100 tanesini siker atardı. Ki bir kısmını sikip atmıştı bile.