yol yaptılar ama falan filandır.

hala hükümetin suçlanamayacağının taraftarılar.
Akp seçmenini yaklaşımı değildir o, a haberin yaklaşımdır çünkü pek yaklaşma fikri taşımaz onlar, pardon fikir demişim
(bkz: hangi patlama)
kanal 7\'de hz. yusuf\'un 7. tekrarını izliyor bir çoğu..

edit: izlemeyenler de sözlükte takılıyor.
ben bu akp seçmeni kadar yavşak bir kitle görmedim ülkede olan her iyi şeyden iyi birşey yok ama neyse kendilerini sorumlu tutarlar ancak başımıza gelen türlü felaketlerin sorumlusu 13 senedir ülkeyi tek başına yönetenler değil cehape zihniyetidir tabi 1940 lardan örnek falan verirler başörtüsü diye bikbik öterler hani üstü mekke altı paris olanlar öter en çok alayının ta......
\"akp olmasa kim bilir kaç bomba daha patlardı.\" şeklinde olma ihtimali vardır. bir yılda memleket kan gölünde döndü herkes bunun farkında. ama hükümet yanlısı insanlar buna diğer taraftan bakıp çok daha kötüsünün olmasını bizim partimiz engelledi diyebiliyor. e bu kadar güçlü bir iktidar olursa halkı manipüle edip tersten baktırmak da kolay olur.
Tabiki at gozlugu takmis akp secmeni \"bu patlamayla akpnin ne alakasi var. Teror orgutu yapti patlamayi. Akp de teror orgutunu temizlemeye calisiyo onun icin bu kadar patlama yasaniyo\"diyecektir. Cunku onlar gozlerine inmis olan o toz pembe bulutu bir turlu kaldirip turkiye gerceklerini goremeyecek kadar akp sevdalisi olmuslardir. Bir isin icinde akp varsa o iste kotu olamaz zihniyeti vardir bu kislerde. Ne de olsa adam insanlarin dini duygularini somurerek iktidara gelmis biri. Muslumanliktan bahsediyo yedigi haram paranin yaptigi torpilin haddi hesabi yok. Islamiyet bu mu? Muslumanlik ulken insani ac gezerken senin saray yaptirman mi? Karinin pariste dukkan kapatmasi damadinin bakan olmasi mi? Acin artik gözünüzü. Gorun gercekleri. Inanmayin bu insanlara !
Ben bu ülkede bu kadar çok sevilmeyen , adı duyulduğunda ağıza geleni söylenen bir partinin nasıl olurda hatırı sayılır bir oranda oy alıp iktidar kaldığını anlamış değilim. ki üstelik 13 sene gibi bir süre oy oranından birşey kaybetmeden.

Genel olarak internetteki neredeyse bütün kötü eleştiriler, iğneleyici yorumlar, bütün felaket olayları, bütün başlıklar hep bu partiye yapılıyor ya da bu partinin üzerine yıkılıyor. Türkiye\'de kötü bir olay olur bu partiye yıkılır. Çoğu haber asparagas haber çıkar fakat sırf bu parti diye çamur at izi kalsın mantığında hareket edilir. Kötü yaptığı işler manşetlerden düşmezken ,iyileri arka sayfa haberlerinde yer alır.

Birde gelirler burada daha 3-4 sene öncesine kadar seçim vaadi olarak chp\'nin türbanı serbest bırakacağız demesini bilmeden yorum yaparlar, bu ülkeyi gidip başka ülkelere şikayet eden partilerin kritiğini hatta ve hatta doğuda devlet katliam yapıyor deyip pkk marşında saygı duruşunda bekleyen partiyi savunurlar.

Seçimlerde sırf bu partinin oy oranı düştü diye avrupa\'daki çoğu devletin zafer bayrağı çektiğini unutan arkadaşlar var. Sırf bu partinin oy oranı düştü diye ülkemize 4. Sınıf ülke muamelesi yapan devletler vardı.

Demek ki bu adam birşeyleri doğru yapıyorki bu ülkeye bu kadar çok köstek olmak istiyorlar. Neredeyse 60 yıldır sırtımızda kamburla dolaşıp şimdi bu kamburdan kurtulmak üzereyiz diye yolumuza taş koymak istiyorlar ki bu olaylar gerçekleşiyor.

Ben yaptığı her işe onay vermiyorum elbette. Fakat ülke yönetmek siyaset işidir. Ve bu parti bu siyaseti çok iyi yapıyor. Öyleki bu konuda diğerleri gitsin kumda oynasın diyebilirim. Bir yazar arkadaşımız paylaşmıştı sanırım \"iyi siyasetçi ,kötü adam\" diye. Sanırım bu herşeyi özetliyor.