aşk acısı yüzünden uçak kaçırmak - omü sözlük
Mısır Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü ise “Terörist değil, gerizekalı. Teröristler de manyak oluyor ama bu kadar aptal olmuyorlar. Bu adam öyle\" açıklamasını yaptı.
Bugün gerçekleşmiş olay. Mısır\'da İskenderiye-Kahire arası sefer yapan mısır hava Yolları\'na ait uçak kaçırıldı. Uçağı kaçıran hava korsanı uçağı güney Kıbrıs Rum yönetimi\'nin Larnaka havaalanına indirdi. Korsanın uçağı buraya indirmesindeki sebep, burada yani Larnaka\'da yaşayan eski karısı. Tüm yolcuları serbest bırakan korsan, daha sonra da teslim oldu.
Şimdi düşünüyorum da bir kadın için o kadar insanın canı tehlikeye atılır mı allah aşkına?!!
\"Aşkım için her şeyi yaparım\" prensibinde olan kişinin gerçekleştirdiği, pervasızca ve sorumsuzca olan bir eylemdir.
Niye kaçırıyorsun be mübarek? Sen aşk acısı çekiyorsun diye millet canından olma korkusu yaşamak zorunda mı?
28 mart günü dayıoğlumla çay aşkımız yüzünden istanbul-duşanbe seferini yapan uçağı kaçırdık, bavulun 1 tanesini otobüste unuttuğumu söyledim. dayıoğlum: \"dur be oğlum, şu çayı içelim, otogar buradan 15 dk, oradan metro ile havaalanı 35 dk hayli hayli yetişiriz... derken bizim istanbullu dayıoğlunun hesaba katmadığı bir şey vardı, istanbul trafiği. şu anki iş yerimde ilk günden rezil oldum desem yeri, yeni eleman uçağı kaçırmış ondan dolayı geç gelecek. maalesef hem mesaiden hem de biletten dolayı maaşımdan kesilecek. edit: leninabad\'tan selamlar burada zaman farkı 4,5 saat şuan 22:10