bakire olmayan hatunla evlenmek - omü sözlük
kimine göre medeniyet göstergesi olsa da, \"öyle medeniyetin hımına koyarım ben diyerek\" şiddetle reddettiğim davranış.

başkasının çükü altına yatan, her türlü pozisyonları deneyen ve çocuğumun süt içeceği yere hunharca gömdüren biriyle evleneceğime manuel takılırım daha iyi.
(bkz:fen edebiyat ın labirente benzer koridorlarında hunharca yiyişmek) başlığındaki entrysinde haftada en az bir kere yaptığı aktiviteden bahseden yazarı endişelendiren durumdur. endişelenmekte haklıdır. inandığınız bir tanrı varsa tanrı, evrenle mesajlaşanlardansanız evren karşılığını verecektir. ister misiniz bir de kız çocuğu olsun? :)

düzenleme yapıldı.
Burada bir sözü hatırlatmak istiyorum.
\"Bakireyim bakire ağzım götüm şakire\"
Aptal olmayın kişiliği bacak arasında aramayın.
önüne gelen her kızla yatıp öbür gün hatırlamak istemeyen insanların aklındaki ahlaksızca, şerefsizce, orospu çocuğuca olan düşüncedir. dersen ki öyle biri değilim isteyebilirsin. lakin kzın neden bakire olmadığı da önemli. bazen sağlık durumundan, bazen saf aklına yenik düşen de olabilir. uzun mesele arkadaş
Erkek servisince no problem erkektir yapar kadın yapınca oldururum zokim böyle zihniyete sen nasilsan karşındakide aynı olacaktır emin olunuz efenim

(bkz: şamaroglanına dönen yazar izliyoruz şuan :) )