bazı başlık ve entry'lerin incitici olması - omü sözlük
İncinme kardeşim. İncinmek istemiyorsan okuma geç. Herkes bi şeylerden incincindiği için yazmamaya kalksak... Unutulmamalı ki; dünya yuvarlaktır diyen bir insan da, putlar yalandır tek tanrı Allah\'tır diyen insan da birilerinin kutsallarını incitmişti. İncinmemeniz için susalım mı?
İstediğimizi söyleyebildiğimiz yer bu sözlük değil mi. O zaman istediğimizi yazalım ama incitmeyelim. Sözlük kardeşliği adına...
Başkasının inançlarının sınırlarına girdiğinizde takınmanız gereken tavır saygı duymaktır, hakir görüp dalga geçmek veya aşağılamaya çalışmak değildir.Başkalarını incitmeden de eleştirilerinizi dile getirebilirsiniz ancak bazı arkadaşlar oldukça berbat bir üslup kullanıyor(bkz:hz.muhammed\'in gaza gelip ay\'ı ikiye bölmesi) bu saygısızlık ve dalga geçmek değil de nedir.Bu konuyu kimseyi incitmeden de dile getirebilirdi arkadaşımız.ör:\'\'Hz.Muhammed\'in ay\'ı ikiye bölmesi\'\' şeklinde açılarak dile getirmek istediğini dile getirirsin evet istediğini söylersin ama nasıl söylediğin de önemlidir. --- `spoiler` ---Ho var öküz durdurur, ho var saban kırdırır--- `spoiler` ---.Tanım:Üslubu bozuk birkaç kişinin sözlükteki saygı çerçevesini kaldırma girişimleridir.