bir uzaylı ile karşılaşınca verilecek tepkiler - omü sözlük
önce sakin olun korkarsanız uzaylıyı da korkutursunuz sizi düşman zannedebilir.normal davranın şüphelenmesin daha sonra abi şu köşede bişey unuttum bahanesi ile topuklayın arkanıza bile bakmayın
samsunda karşılaşırsanız \"la sen hayırdır gadaşım\" diyin bazukayla üstüne gidin ve samsunda sıradan bir gün vakalarına bir yenisini daha ekleyin
Ilk olarak dost olduğunuzu kanıtlamak için döner-ayran ısmarlayıp karnını bir güzel doyurun. Sonra sıcak ilişkiler kurabilmek için herhangi bir kıraathaneye götürüp tavşan kanı çay eşliğinde soyunu sopunu sorun. Belki tanıdık birileri çıkar. Belki akraba bile çıkarsınız. Kahvehane kültürünü benimsettikten sonra batak,101,pişti,21 öğretip iyice kültürümüzle yoğuruyoruz. En son sigara içmeyi ve uzay mekiğinden laf amayı gösteriyoruz. Güzel bir yolluk yapıp bidahaki ziyaretinde bizi bulabilmesi için halkekmek bazlı adres tarifini yaptıktan sonra uğurluyoruz.
Ülkede o kadar çok garip olaylar yaşanıyor ki artık şaşırma özelliğimi kaybettim. uzaylı görsem iki çay alıp yanlarına gider \"abi kaç basıyo sizin şu araç\" derdim.
muhtemelen bağışıklık sistemimizin daha önce hiç karşılaşmadığı mikroorganizmaları da yanında getireceği için temas halinde çabucak kaçmak lazım.. gelişecek enfeksiyon öldürücü olabilir..