bitcoin - omü sözlük
kripto para yani bitcoin oldukça yaygınlaşmaya başlamış ve borsaları kurulmuş. buna istinaden almak ve ticaretini yapmak isteyenler için papara güvencesini gördüğüm www.vebitcoin.com siteyi tavsiye ederim.
şuan güncel kur ve değeri ile 47.543,40 Türk Lirası olan sanal paradır. dolara endeksli olduğu için dolar arttıkça da değeri yükselecektir.
tavsiye: [https://www.coinxtr.com bitcoin al]
Bitcoin, deneysel olarak başlatılmış dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir insana kolayca ödeme yapmayı sağlayan sanal bir para birimidir.
Zamanında iyi parlayıp şimdi standart bandına oturan muhtemelen böyle tekrar ani yükseliş göstermeyecek olan sanal para birimi.
kriptokörınsilerin ağa babası. bunların kendine has, hafif düzen dışı bir kanuni altyapıları vardır bu nedenle manipülasyona şimdilik çok açıktır bu kıriptokörınsiler. yine çılgın artışlar yaşaması olası.
iki gündür büyük düşüş yaşayan kripto para. dump hareketinden güzel sıyrıldım. telegramda gece devasa satış hareketlerini görünce nakite döndüm. yüzden 20 lik zarardan kurtardım. zarar etmemek için böyle hareketleri önceden takip etmek gerekli. ben telegramdan bir gruptan takip ediyorum. aynı zamanda pumpları görebiliyorsun. dogecoinden 3x aldık. o da güzel hareketti bak. gruba buradan bakabilirsin.