eğer vuran askerse, çıkarın kanıtını ortaya bakalım. gerekirse yerden yere de vuralım.

ama zaten çoluk çocuk katletmekle ya da onları silahlandırıp katlettirmekle ünlü örgütünüz bölgedeyken, söylediklerinize inanacak ancak bir avuç insan bulursunuz.

ona da propogandanızı yapmaya devam edin, belki yer. kim bilir.

herhangi bir kanıt ya da belge yok. fakat varsayıyorum ki, bebek askerin kurşunuyla öldürülmüş olsun. bu da bir ihtimal değil mi ? bu ihtimal gerçek diyelim, hadi.

asker bu çocuğun kundağında yatarken gidip kafasına mı sıkmıştır ? ihtimaller üzerinden konuşuyoruz fakat, bu ihtimal bile değil. böyle bir şey olmaz. akıl var mantık var.

böyle bir şey olmuş olsa bile, bir evin içine gelmiş bir kurşunla mümkün olabilir. çünkü yanılmıyorsam bölgede sokağa çıkma yasağı var.

devlet rastgele evlerin içine ateş açsaydı, şuan cizre\'de yaşayan insan zaten olmazdı. hepsi öldürülmüştü. dolayısıyla bu ihtimali de eliyorum.

geriye ne kaldı ? çatışma esnasında yanlışlıkla gelen bir kurşun kaldı.

çatışmayı çıkaran kim ? pkk terör örgütü.

yollara hendek kazıp, insanlara baskı yapan kim ? pkk terör örgütü.

kaynak: http://www.aljazeera.com.tr/…r-magdurlari-anlatiyor

devlet kendisiyle ateşkes ilan ettiği halde, suruç patlamalarının ardından, ateşkesi bozan kim ? pkk terör örgütü.

devlet kendisine operasyon yapmıyor diye iyice azıtıp, yol kesip doktor öldürenler kim ? pkk terör örgütü.

kaynak: http://www.milliyet.com.tr/…k-lilar-gundem-2110749/

pkk diye bir örgüt var. hoşuna gitmeyen insanları infaz ediyor.

biz de devlete vergi ödeyen, güven içinde yaşamak isteyen vatandaşlar olarak bu terör örgütünün bitirilmesini istiyoruz.

devlet bakıyor, bunların yığınak yaptığı nokta cizre,sur gibi yerler.

buraları kuşatıyor. halkın da çıkarabildiğini çıkarıyor, çıkaramadığını da evden asla çıkmamaları konusunda uyarıyor.

nitekim, bu örgütle çatışma halinde - belki. belge yok. kanıt yok. video yok. - bir kurşun istemeden bir sivile geliyor.

yahu, asker dediğin insandır. asla hata yapmayan bir canlı falan değildir. sen bölgeyi savaş alanına çevirirsen, devlet siviller zarar görmesin diye elinden geleni yapar.

fakat böyle istenmeyen, lanetlenecek olaylar da olur.

bu ne devletin, ne askerin suçudur. - eğer isteyerek vurmadıysa. ki böyle bir kanıt yok. hatta askerin vurduğuna dair bile kanıt yok. -

bu, bölgeyi savaş alanına çeviren pkk terör örgütünün suçudur. biraz da ona havlayın. birde utanmadan uzun uzun devlet katletti diye yazılar yazmışlar. kanıt nerede lan ? görüntü nerede ? nerenden buldun bu bilgiyi ? pkk devlet yaptı diyor, o zaman doğrudur.
daha 1 hafta önce anaokuluna el yapımı bomba koyan eşek dölü pekeke\'lilerce öldürülmüştür.
valla @1 in sadece bir kaç cümlesini okudum onun dışında bebek katili imralıdayken kimse bebek öldü möldü demesin hiç umrumda değil o bölgede ölenler(devlet görevlileri hariç, onlar bizim canımız) gerçekten hiiiiç umrumda değil onlar için hiç üzülmeye niyetim yok
Geçen de yine özel harekat polislerinin vurduğu 11 yaşında bir çocuk vardı ölen. Hortladı. Sıyrık bile almamış. Yakında o 3 yaşındaki çocuk da hortlar. Emin olabilirsiniz. Kara propagandasına soktuklarım iyi propaganda yapıyor.
#43469 zamanında 3 yaşında olan bebeler büyüyüp benim 20 yaşındaki genç askerime sıkıp onları şehit ediyolar. eğer yaş tartışması yapacaksak burada yeni sekme açıp bebek giydirmece falan oyna sen internetten
Kimin öldürdüğü hakkında kesin bir bilgi yok. Askerin böyle birşey yapacağına inanan varsa az ötede yaşasın. Bebeğin arkasına saklanamazlar.. 10 günlük bebeği babasız,yetim bırakan kansızlar ne ara vicdan sahibi oldu? \'Okulu hastahaneleri yakın\' diye emir veren ermeni dölleri oradaki çocukları neden düşünmedi? Sonunuz geldi kansizlar ne kadar çırpınsanızda nafile ya bitecek ya bitecek!
Cizrede veya samsunda veya dünyanın öbür ucunda, üç yaşında bir bebek ölüyorsa herkes utanmalıdır.o minicik çocuğun top oynayamadan, okula gidemeden, ilk şiirini okuyamadan, şarkı söyleyemeden göçüp gittiği için dünya utanmalıdır.kimse suçsuz olduğunu iddia etmemelidir.eğer dünya bir çocuğa mezar olacak kadar kan dolmuşsa, bu hale gelene kadar nerdeydik diye herkes sorgulamalıdır.
Pkk kürtler ile aynı safta değildir. Pkk 1915\'te halkımızı zor durumda bırakan ve tehcir kararı uygulamak zorunda kaldığımız ermeni halkının intikamını arayan bir ermeni terör örgütüdür.