ağızlarından salyalar akıta akıta güttükleri mustafa kemal atatürk düşmanlığıdır.

kendisine \"mustafa\" denildiği için bile \"bari mustafa deme şuna mübarek\" diyen insanla tanıştım ben. kininden adını zikretmeye bile tahammül edemeyen ışid zihniyetli örümcek beyinliler; bugün fransa\'nın, ingiltere\'nin (en azından doğrudan) köpeği olmadıkları için mustafa kemal\'e şükran duymayan kürtçü köpekler, türk devletine bulaşmış olan başlı başına bir virüstür.

her zaman söylüyorum; türkiye\'nin bu iki kanser hücresinden kurtulması tez zamanda gerçekleşmelidir. akp zihniyetiyle olacak gibi gözükmüyor ama, bir umudumuz var.
Ayrım yaparak insanlığı bitirmek nasıl bir nefrettir almanyada yaşıyan kardeşlerimiz için aynısını derler dimi İngiltere de Fransa da onlarda yok olmasını isterler insanı ırkına göre yargılamak kimsenin haddine düşmez
Bir yandan ırkçılık bir yandan din düşmanlığı bu ikisinin birleştiği insan içinde ne tür bir pislik barındırır hayal bile edilemez. Görüşlere saygı duyulur ama nefret söylemine asla !
kürtçülere düşman olanları \"ırkçı\" olarak yaftalayan, dincilere düşman olanları da \"din düşmanı\" olarak nitelendiren cühela kitle her zaman vardır ve var olacaktır.

kürtçülük, kürt ırkçılığıdır ve ben kürtçülüğe karşıyım. bugün pkk\'nın en büyük ideolojisi kürtçülüktür. buna karşı olmaktan doğal ne olabilir?

dincilik ise bilimi ve hemen hemen tüm realistik düşünceleri reddeden, siyasal soygunculuğun diğer ismini nitelendiren yobaz düşüncemsidir.

bu iki saçmalığa karşı olduğum için nefret suçu işliyor olmam kanımca gurur vericidir. keşke herkes bu suçu işlese.
Günümüz moskofçularının büyük ideolojisi,kürt olmamalarına rağmen kürtçülüktür sözde komunistdirler doğal olarak hümanistler de ama aslında tek güdüleri devlete isyan etmekle meşgul dindar olmayan her örgüte yardakçılık yapmak.
Yobaz takımın da tek Güdüsü kadir mısıroğlu dinleyip en iyi bildikleri şeyi yani sorgusuz sualsiz tereddütsüz söylenen her şeye inanıp feysbukta twitterda kopyala yapıştır tekniğiyle Atatürk\'ü karalamak beyni yosun tuttuğu için gelen cevaplara küfür etmektir.
dincilerin ve kürtçülerin en büyük ortak özelliği Atatürk\'e sallamaktır. Kürtçüler, Atatürk bizi toprak verme vaadiyle kandırdı diye
dinciler de Devrimleri ile yobazlıktan ölen memelketi medenileştirdi ve laikleştirdi diye sallar.
bir diğer ortak özellikleri ise bu iki güruhun da tek yanlı haber kaynaklarından beslenmeleridir, başka türden yazarları asla okumaz ve her tartışmada bize şunu ettiler bize bunu ettiler diyerek besledikleri kini kusarlar. Bu kin babadan oğula nesilden nesile aktarılır.