domuz eti yiyemem asla ve asla. yukarıda yazılanlara da şehadet ederim ki çok pis bir hayvandır, üstelik dinimizcede haramdır, allah c.c. ancak ve ancak kendi yarattığı böyle bir varlığı haram kılmış olabilir. şimdi ateistler gelip diyecek ki bitkiler de gübrelerden besleniyor, büyüyor, meyve veriyor onları yiyorsunuz... ne b.k yerseniz yiyin AQ size laf anlatmaktan bıktık, rakı bile b.k.n için düşse içilmez yani
yine mi lolcü kız dediğim başlık. neyse ki bu sefer o değilmiş.

edit: oymuş pardon.
Kuran\'da pistir der.

Domuz etinde pislik olmadığına göre \"hınzirin\" sözcüğünün öteki anlamına bakacağız..
\"Bozulmuş gıda\"

Bakınız kesinlikle hüküm vermiyorum, sadece Aklediyorum. Bu sadece beni ilgilendirir, din benimle Allah arasında.
yüce allah\'ın özene bezene yarattığı bir başka hayvan olan domuz\'un halk normlarınca saçma sapan bir şekilde yaftalanması olayı.

hastalıklı, pis olma durumu domuz adlı hayvana indirgenmiş, bunun üzerinden yanlış, geçersiz bir çıkarım yapılmıştır. bazı domuzların çok pis ve hastalıklı olması üzerinden tüm domuzların en pis ve hastalıklı hayvan olduğu yanlış, geçersiz çıkarımı ve genellemesi yapılmıştır.

halbuki tam aksine domuz etinin doyuruculuğu ve lezzeti sığır veya dana etine göre daha fazladır. pirzolası da mükemmel oluyor, kırmızı şarabı eksik etmemek şartıyla.
Ciddi ciddi safsatadır.

Evet domuz temiz bir hayvan değil, dışkı yiyor ve bataklıkta yaşıyor. Fakat çiftlik domuzları gayet steril ve büyükbaş hayvanlar gibi beslenerek yetiştirilip tüketiliyor. Yaban domuzu avlayıp da yemek falan bu devirde çok klişe eylemler artık. İslam inancından dolayı domuz eti ve ürünleri tüketmeyene saygım var fakat \'\'domuz pis\'\' falan deyip de yemediğini iddia etmemek, bok atmamak gerek, isteyen istediği şeyi yesin, içsin. Domuz etine \'\'haramdır lo, günahtır lo\'\' deyip bir günü alkolsüz geçmeyen, gördüğü her kadına ağzının suları akarak bakıp yatağa atmaya kalkan tatlı su Müslümanlarına söyleyecek sözüm yok zaten, sözüm dini bütün olanlara. Bırakın artık milletin yediği etle, içtiği şarapla, seviştiği adamla/kadınla kafayı bozmayı. Zamanında siyah kedisi olan kadınları cadı diye yakan Katolikler bile yapmıyor şu yaptığınızı.
Domuz, necistir. Pistir. Her türlü pisliği, kendi pisliği dâhil yer. Görünüşü kokusu da pistir. Leş yer.
Domuz eti insanın mayasını bozar. İnsanın huyunu, karakterini bozar. Peygamberimiz(S.A.V):’İnsan yediğinden ibarettir’ buyurur.
Domuz yemek ve yedirmek için bahane arayanlar oluyor. Domuzu da Allah yaratmıştır, niye yemeyelim diyenler oluyor.
İyice pişirmekten bahsediyorlar. Hz peygamber (as):
-Ateş haram olanı helal etmez’ diyor.