fransa'yı desteklemek için profil resmini değiştir kampanyası - omü sözlük
bu millete hepimiz ermeniyiz dedirten pkk yı şirin pkklıyı masum gösteren zihniyetin son ürünü. bu millete bi hepimiz fransısız dedirtmedikleri kalmıştı o da olur yakında . kendini sağa sola yarandırmaya çalışan milletten bi bok olmaz. sen müslümansın bu milletin evladısın. diğer ülkeler bizim müslümanlığı temsil ettiğimizin bizden daha çok farkındalar.uyan uyan..
aynı durum `youtube` içinde geçerli. duyarlılıklarını taktir ediyor ve türkiye\'de de yapmasını beklerdik. bu yüzden benim için üzücü bir durum.
(bkz: youtube\'un logosunu fransız bayrağı yapması)
hassiktir ordan dediğim kampanya. türkiye\'de de aynı örgüt 100 kişiyi öldürdü, nerdeydiler? niye avrupa kampanya başlatmadı?

pkk\'ya silah yollayan adamlara bir de destek mi vereceğiz?
Fransa\'da olunca Dünya ayağa kalktı, biz yıllardır kırılıp geçiyoruz, yüzlerce insanımız öldü ama hiç böyle tepki verilmedi diyorsan önce şunu anla: Seni bu kadar ayağa düşüren, değersizleştiren kim? Hayatta herkes kendi yerini kendi belirler. Kişisel olarak da öyle, halk olarak da. Bir şeyler üretip \"değer\" olmaktansa aleme maskara olmayı seçen sensin! Dolayısıyla senin fıtratında ölmek var, onların yok! Oldu mu.
evet üzüldük evet terörü lanetliyoruz fakat profil resimlerini değiştireceğiz de ne olacak? bir ay sonra her şeyi unutacağız.
tanım:duyarlılık kasmaktan başka bir işe yaramayacak kampanya
üzüldüm ve sinirlendim sinirim nefrete bile dönüştü bizi görmezden gelip millete destek çağrıları :(