şu ana kadar başlığının açılmaması utanç verici olan bir şahsiyet.

anlatılmaz, yaşanır.
kör. fakat sadece dünyaya kör. ya da ne bileyim, homo sapiens doğuştan kör veya kör olmak isteyen ademoğlu kör sadece. kendi dekadansımız içerisinde evrilirken oluşan bir doğal seleksiyon dedektörü. ya da, her neyse.

sadece şu birkaç cümle:

\"bilmeyen bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. sadece seçim yaptığını zanneder. cahil toplumda seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır! böyle bir seçimle iktidara gelenler, düzenledikleri tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir!\"
(bkz: böyle buyurdu zerdüşt) adli kitabin yazari, (bkz: nietzche ağladığında) adli romanin başkahramanıdır.
\'\'Hiçbir kişi, kesin olarak kendiniz geçmeniz gereken yaşamın akıntısı üzerinde bir köprü inşa edemez, hiçbir kişi ancak sen kendinle ve tek başına.\'\' sözlerinin sahibi alman filozof.
nıce nın tek doğrulanması gerekn düşüncesi başarılı bıreylerın arasına başarısız ve serserı bır toplum yapısana aıt kişileri koymamak ve bunlara her koşulda engel olmaktır. şimdi sen bunu buraya kadar okudun bırşey anlamadım . şöyle :

mesela sen calışkan bır cocuksun bellı bır kultur merakın var ama gel gelelım senın okul yönetımın . senın sınıfa bır kac sokak serserısı bıde kro koydumu kezbanlar da ko faktör zaten sen oluyorsun armut gıbı nıce de bunu yapmayın yazıktır gunahtır dıyor. sonra delırdı tabı. delirme konusuda ılgınc. şimdi ılk defa alman tarıhı okuyanlar şaşırcaklar cunkı almanların hıtlerlerden ıbaret olduğunu düşünuyorlar daha neler var. ne ise bu adam son yılllarında akıl hastanesınde tedavı görürken pencere baktığı bız at terbıyecisinin atı kırbacladığını görunce delırıyor. sen dıyceksın nıye cunkı felsefeye göre sebeb sonuc ilişkisi ayrı . yanı sen at yaramazdı adam kırbacladı dersın . felsefeci at uslu terbıyecısı yaramaz der. ters duşunce sıstemlerı var coğuda 40 yakın kafayı yıyor.

hıc bırşey bılmeyıpde ıkı cumleyle bu kışıye taım gırmek benı utandırırdı acıkcası . buyrun.
lisede felsefe hocası öyle bir kodlamış ki adını duymamla hiççilik kavramının aklımda belirdiği kişi
İnsanlardaki aşağılık kompleksini iyi değerlendirmiştir. Oysa sadece saçmalamıştır.

Tasavvufçular, ruhçular,mistikler, budistler, panteistler gerçeği gizleyenler, kandıranlardır.

Ateizmde veya akıla dayanan tek tanrıcı dinlerde gizleme diye bir şey yoktur. buna rağmen ateistlerin bu adamı sevmesine şaşırıyorum.

Ne diyordu; şimdi size çok önemli bir şey açıklayacağım çok derinlere ineceğim ve bunu herkes anlayamaz.. ahahah nesin sen yahu ?
Evrende açıklanmayı bekleyen o kadar çok şey varken seni kim düşünür ? Evrim gibi bilimsel bir olguyu da saklayanlar senin zihniyetindeki insanlar. doğru herkes anlayamaz.. anlamayanlar sadece dalga geçer falan filan.

Her neyse hiççiliği öyle süsler püsler ve sana çok önemli bir şey gibi sunar.. Bildiğin kast sistemindeki hint fakiri şhubarata gibi kandırıyor adam sizi..

Ha tasavvuf ha budizm ha niçe ha mevlana ha sutra, ha vinaya.. ne farkı var ?
Bir sözü var ki rahmetlinin beni benden alır;

\"O kadar acı çeker ki insan, canlılar arasında bir tek o kahkahayı icat etmek zorunda kalmıştır\"
Müthiş bir faşisttir kendisi. Yoksulları ve yoksul ahlakını sevmez. Güç onun için yaşam için gerekli olandır. Yaşamın üstünde bir değer ve gaye yoktur. Bu sebeple zengin ve güçlü olanların ahlakı en iyi ahlaktır ona göre.