[http://www.milliyet.com.tr/son-dakika-uefa-galatasaray-i-avru-galatasaray-2202945-skorerhaber/ haber]

önemli bir son dakika gelişmesi.galatasaray ucuz yırtmıştır.zaten bu kötü kadro yapısıyla seneye uefa\'ya katılsaydı hezimete uğrayıp geri dönecekti.bu 1.5 yıllık süreç cimbomun hem mali hem de kadro olarak toparlanması adına iyi olur umarım.

cezanın 2 yıl katılamaması halinde düşecek olması da güzel.ama yine de bu sene türkiye kupasını alıp cezayı bitirmeye bakmalı galatasaray.

o değil de şampiyonlar ligi yarı finalinin kıyısından dönmüş takımken 1 yıllık cezaya sevinir hale geldik.işe bak arkadaş ya
Oohhh çok güzel oldu.. çok da iyi olduu... afferiiin sizeee... afffferiiin sizee...
takımda bulunan oyunculara ve oynan futbola bakıldığı zaman pek hayırlı bir durum gibi görünen olaydır.

bu ceza eninde sonunda alınacaktı ve bunun bu sene alınmış olması daha iyi oldu.
umarım bu sene avrupa kupalarına katılmaya hak kazanıp cezayı aradan çıkarmayı başarırız, sonrasında her şey daha iyi olabilir.

bu ceza inşallah herkesin aklını başına getirir de güzel bir yapılanmaya gidip eskisinden daha iyi bir şekilde avrupa arenasına dönmeyi başarırız.

ancak yine de itibarımızı zedeleyen bir ceza olduğu gerçeği de ortada. ayrıca büyük bir gelir kapısını da kaybetmiş olduğumuz gerçeği de.
biz alıştık gerçi 4 sene iyi 2 sene rezilleri oynamaya.

biz yine ayağa kalkmasını biliriz.
Samsunsporumuz\'un 50 milyon borcu olduğu için her sene 3 puanını silen tff nedense İstanbul klüpleri için bir yaptırım uygulamıyor, nerede efendim adalet? Geçen yıl ikinci devreyi domine etmiş giderken puan silmenin etkisiyle ilk ikiden çıkamadık ve finalde kaybettik, bu yıl daha senenin ortasında 3 puanımız silindi. Gs\'nin borcu 1 milyar liraya çıkmışken bize uygulanan yaptırımlar onlara uygulansa şampiyonlukları sadece tarihin tozlu sayfalarında güzel bir anı olarak kalacak ve bir daha belini doğrultamayacaktır. Adaletsiz düzende şerefimizle kümede oynayıp da kimseye boyun eğmediğin içir sen hep bizim için en büyüksün SAMSUNSPORUM...
Tff\'nin adaleti sayesinda ayakta kalan istanbul klüplerine inat yaşasın semtinin takımını destekleyen tribün çocukları !
bu takım her sene nasıl iflas ediyor mk. la üst üste şampiyon oluyor bir de. birileri yiyor işte açık açık.
beklenenin olduğu gelişmedir. ama bu iki yılı atlatmayı ve tekrar düze çıkmayı dursun özbek ve avanesi nasıl becerecek merak ediyorum doğrusu...
bir ruh ve his takımı olarak bunları kaybedip ruhsuz amaçsız bir takım durumuna düşünce her şey üst üste gelir tabi