halı yıkama - omü sözlük
Halı yıkama konusunda profesyonel olarak gördüğüm https://www.colakogluhaliyikama.com/ adresini ziyaret ettim ve gerçekten güzel yıkıyorlar. Sadece halı değil yıkama ile ilgili tüm herşeyi çolakoğlu halı yıkamaya yaptırıyorum.
Halı yıkama firmalarının vermiş olduğu hizmet mükemmel değil mi? Adamlar evinden halıları alıyor, bir güzel yıkıyor, sonra da tekrardan evine bırakıyor. Üstelik kapıda ödeme imkanı sunuluyor. Size de halıyı sadece olduğu yere serme işi kalıyor. Yakında halıları evinize serme gibi bir hizmet sunarlarsa şaşırman zaten. Üstelik halıların tertemiz olması ve sanki yeniymiş gibi bir hal alması, muazzam bir şey. insanlar kendi evlerinde yıkasa, daha maliyetli oluyor. Ancak halı yıkama firmaları sayesinde neredeyse bedavaya tüm halılar yıkanıyor.
http://arihaliyikama.net/umraniye-hali-yikama/
halı yıkama önceleri sokak aralarında bahçelerde bayanlar tarafından yapılırdı. bazen bütün komşular birleşir hep birlikte bütün halıları yıkarlardı. çocuklar için bu eğlence olsa da bayanlar için oldukça yorucu ve zordu. şimdilerde halı yıkama şirketleri bu işleri kolaylıkla yapıyor. halılar kapıdan teslim alıp kapıya teslim ediyorlar. hiç yorulmadan tertemiz halılara kısa sürede sahip olunuyor.
https://www.chemdry.com.tr/
Son zamanlarda halı yıkama sektöründe teknolojininde etkisiyle oldukça önemli adımlar atıldı.
Fırçalı Yıkama makineleri , dövme ve çırpma özellikli toz alma makineleri, Sıkma makinesi ve Ütü makineleri ile eskiden uzun süren halı yıkama işleri akarhaliyikama.com sayesinde çok kısa sürede tamamlanıyor.

https://www.akarhaliyikama.com/pendik-hali-yikama/