ikizler burcu - omü sözlük
Bu konu hakkında ilk entry girmenin onurunu ve gururunu yaşıyorum ..Bize ruh hastası diyen insanlara sesleniyorum ya siz siz nesiniz söyleyin bize çift karakter diyen ruh hastaları basak ve balık burcu çift karakterli olduğundan neden bahsetmiyorlar Lan adımız çıkmış bir kere yazık yahu insan az insafli olur .Bir kere çok ama çok zekiyiz salaklara yatan zekamiz karşımızdaki denyoyu çözmek amaçlıdır herseyi hesaplar ınceler ona göre karar veririz bu sırada zikimize takmiyo modlarinda gezdigimiz doğru Pasakli olan kız cinslerimiz var elbet ama onlar bile titiz ve hastalık derecesinde takıntılı olabilir sevdiğimiz de hayvan gibi seviyoruz ,bir akrep kadinindan belki daha ihtirasli herseye tamamıyla göz karartabiliriz tutkulu asiklariz biz güzel kızlarız tatlı kızlarız uzmesin bizi beyler korkmayin bizden :)) sonracima yalan söylemeyi sevmeyiz ben bir kere sevmiyorum abi ne yalani dolani gerçek neyse o yalan konuşmak burç değil karakter meselesidır ha bu arada uyanigiz ama sevdiğimiz insanların canini yakmayiz sevmediklerimiz korksun bizden ohhhh beee bu arada çok merhametliyiz comertiz karsimizdakinden cimrilik gorursek bizde cimrilesebiliriz ama yeri gelir yine harcariz kiyimsiz cinslerdeniz anacim ``neyse çok sıkıldım ha bu arada sıkılıyoruz neye kime orası belli değil herseye suan bile hemen entry girip defolup gidesim var yahu .s.s neyse basak ve aslan burç erkekleri sizden nefret ediyorum igrencsiniz pis ruh hastalari selam oglak erkekleri ve kiskanc akrep erkekleri
eğer bir ikizler burcu kankanız varsa:
-mavi kazağı mı alsam kırmızıyı mı ?
-mavi güzel
-ya ama sanki kırmızı da iyi ?
-maviyi al bence
-ama kırmızı daha güzel bence
-o zaman kırmızıyı al kanka
-neyse tamam moru alıyorum.
-??
Nedir bu ikizlere takıntılı olmak aanlamadım gitti. Sanki diğer burçlar mükemmel de bi ikizler kaldı. Yahu burç kalıbı genel olarak zaten saçma bisey. Ağzı olan konuşuyor,eli olan yazıyor.
Neye göre sıcak anlayamadığım burç. Davranışlarında bir gram içtenlik göremediğim, yakın olmaya çalışmasında sadece çıkar gördüğüm burçlardan da bir tanesi.
yükseleni ikizler olan bir kova bayanı olarak yazıyorum;
insanların en zeki erkekleri ikizlerden, en zeki kadınları kovalardan çıkarmış. Ama ikizler erkeğini yenebilen tek burç kova kadınıymış.
Ayrıca; İkizler efsanedir, heyecandır, tam kafa dengi dosttur, hiç sıkılmazsınız yanında, o konuşsun sabaha kadar da dinlersiniz göz kırpmadan