instagram - omü sözlük
son zamanlarda en çok kullanılan mobil uygulama. öyle bi hale dönüşmüştür ki; e ticaret, ürün satımı, rekamcılık, pr çalışması gibi her alanda kullanılmaktadır.
takipçi borsası hisse kağıt borsası kadar kızgın olan ve her fenomenin mutlaka takipçisini mutlaka artırmak için aldığı sosyal mecra.
https://sopsosyal.com/
son zamanlarda fenomen olma durumu takipçi sayısı ile doğru ortanılı olan sosyal mecra.
https://www.instagramhizmetim.com/
İnstagramda kişişel hesapları ve butik mağazaları olan kişilerin mağazalarını elit göstermek için seçtikleri yoldur, Takipçi satın almak arama kısmında yukarlarda çıkmayı sağlar. Üstüne gönderilere beğeni satın almak hesabı keşfet kısmına düşürerek satışları artırabilir.

takipinsta.org 'tan daha önce türk takipçi aldım fazlasıyla gönderdiler. Güvenilir bir site tavsiye edebilirim.
hesabıma göre yaklaşık olarak ömürmün, böyle devam ederse, 'ini geçirdiğim ve geçirmeye devam edeceğim sosya ağ.
https://www.takip.store/
sosyal medyanın her türü gibi ( misal şu an bu satırları yazmakta olduğum varyasyonu gibi) bir kişilik pazarlama mecrası. allahtan bu söslüq dışında sosyal medya denen zübeleyle ilişkim yok da şu satırları iç rahatlığıyla yazabiliyorum.


ki zaten omüsözlüğü sosyal medya saymayabiliriz gibi geliyor bana.
en çok ticaretin döndüğü internet mecrası. butik hesaplar olsun, reklam hesapları olsun yada buradaki hesaplar için takipçi alım satım olsun ticaret hacmi yüksektir.
https://www.sosyalsiparis.com/instagram/takipci/
En kaliteli stalk yapılabilecek sosyal paylaşım mecrasıdır.

Bu sitede yapılan stalklar cana can, ayrılığa ayrılık katar. insto fenomeni olucam diye hayatını alt üst edenler mi istersiniz, iki afilli fotoğraf çekicem diye şekilden şekle giren delikanlılar mı dersiniz hepsi burada mevcuttur. Starbuckstan çıkmayan pelinsu profillerinin yanında fotoğrafa doyacağınız çok sağlam profiller de vardır.
sosyal medya akımının şu anda en aktif kullanılanı konumunda yer alan, genelde fotoğraf paylaşımı temasını işleyen uygulama.