rte\'nin yeni resti.

\"ondan sonra da onları gümrük ticaret kendisi alır onları imha eder. ama resmen bizim petrol alışverişi yaptığımız ülkeleri de az önce söyledim. bir numara rusya’nın kendisidir, çok ayıp. bunu rusya yetkilileri söylememesi gerekirdi. ve bizim asla terör örgütleriyle böyle bir alım satımımız yoktur. bunu ispat etmeleri gerekir.
ispat ettikleri an, tayyip erdoğan böyle bir görevin başında bulunmaz. ama bu iftirayı atanlar acaba o yerlerini bırakabilirler mi?\"

yakalan tırlar babamın tırı değildi.
http://www.hurriyet.com.tr/cumhurbaskani-recep-tayyip-erdogan-rus-ucagi-oldugu-belli-olmus-olsaydi-40019383
o tırlar ışid\'e gidiyordu diyen türkeş hükümette,bunu belgeleyen can dündar ve erdem gül silivri\'de..adaletin gözünü seveyim
Adam haklı beyler silahları karşılıksız yolladığı için ticaret olmuyor.
(bkz:sıvamak)
Aynı terane.

Olay olur konuşmaz konuşmaz üzerinden aylar geçer rest çekesi gelir beyfendinin. Artık o aradaki zaman zarfında ne oluyorsa.
Işid e gittiğini belgeyle kanıtlayamayanların hain ve iftiracı olduğunu gösterecek beyan. muhalif kafa sürekli ışıd e gitti deyip zırvalıyor. ya kardeşim koy belgeni ortaya. ama yok mesele başka. adana da içinde silah olan tır yakalamışsın, kalkıp işid e silah verirken yakalamamışsın tırı. ya da daha önce işid e verildiğine dair elinde belge yok. kendi ülkelerini terör destekçisi ülke göstermek için yırtınıyorlar. rte nefreti için ülkesini satar bu zihniyet. nitekim benzer kafa nazuh mahruki nin putin abi bizi vurma akp yi vur diye göt korkusunu belirttiği twiti hatırlatırım.