23-28 şubat tarihleri arasında bu yıl Samsun\'da ikincisi düzenlenecek olan kitap fuarıdır. Temennim İsmet Özel\'in gelmesinden yana.

Adres: Cumhuriyet mahallesi Cumhuriyet sokak no:2 Tekkeköy (yaşardoğu spor salonu yanı)
benim de gideceğim bir fuardır. geçen yıl gitmek kısmet olmamıştı. birçok faydası oluyor. birçok yeni kitap alıyorsunuz ve fuar olduğu için de normal bir kitabevinden alacağınız fiyatın daha aşağısında bir fiyattan satın alıyorsunuz. ayrıca bazı yazarlara da kitaplarınızı imzalatma ve o yazarlarla sohbet etme fırsatı yakalıyorsunuz.
fuar atmosferinin tadı bir başka oluyor.
Geçen yıl bir çok kaliteli yazarın geldiği ve bu yıl da aynı şekiilde güzel olmasını umduğum organizasyondur ayrıca bulunduğum yer itibariyle gurur duyduğum bir organizasyon
bir milyondan fazla insanın yaşadığı şehirde katılım bu kadar az olunca insan gerçekten çok üzülüyor.keşke daha fazla tanıtımı yapılsa ve daha çok insan gitse.
tanitim iyi de servis saatleri sacma ve yeri cok uzak mesela 10 da yasam merkezinden kim gider fuara 1 yap dersi ekip gidelim...
ha birde fuar dedigin indirimli kitap demektir benim icin malesef cogu raf fiyatina satiyor insafsizlar
23 Şubat\'ta başlamış olan fuardir. Hafta sonu bir aksilik çıkmaz ise gitmeyi düşünüyoruz arkadaslar ile. Gidin, arkadaslarinizi da götürün.