izmirli veya samsunlu bir kavattır. kızın rüyalarımızı süslüyor dayıı, heey gidi. uyuyon sen. :(
lan tatliseks beyefendi, sanki hepsi kumaş 30 cm capinda pacali pantolon giyiyor da tek dar pantolon giyen o babanin kizi.
Normal baba dır. Şehir milliyetçiliğine gerek yok. Yozgat\'ta dar pantolon giyilmiyor sanki. Ayrıca ne izni isteyen giysin.
Allahta senin belanı versin demekten kendimi geri alamıyorum pis abaza ulan dişi sinek yakalasanız sıkıştıracaksınız yeter lan yeter size bizim giyip gezip yeyip içtiğimiz den lan bulan bana bunu bulun dalıcam dinime imanıma dalıcam gavata bak sen kimsin lan kimsede kusura bakmasın böyle başlıklara müsade eden bir forumda bulunmaktan utandım bu nasıl bir zihniyet bu nasıl bir ahlak bu nasıl bir hayasızlık bende daha buralara gelmem böyle zihniyete sokayım sana Allah sanada kız evlat versin diye beddua ederdim ama o çocuğa yazık olur Allah insanlara ne yakıştırdıysan hepsini sana versin Utanmaz arlanmaz.
Ya afedersiniz de siktirin gidin masturbasyonunuzu öte tarafta yapın bu nedir kavat demişler bir de.ne giysin çarşaf mi giyecek kızlar pantolondan tahrik oluyor hale mi geldiniz lan artık.
Trollüğünden kimsenin șüphe duymadığı tescilli troll yazarımızın açtığı başlıklardan bir tanesidir.Neden ateş püskürüyorsunuz anlamıyorum.başlığa bir şey yazmasak kendiliğinden aşağı inip kaybolacak.
meselam \" herkesin hayatına kimse karışamaz \" aha nasıl karışamaz, ben bu şekıl geyinirim, bu bayan şu şekıl geyinir, \" şu şekıl geyinir. \"hiç kimsenin kimseye karışma hakkı yok, özgürlüğü birdir!.