klişe olmayan evlenme teklifleri - omü sözlük
sözlüğün 4 kere evlenip boşanmış bir erkeği olarak en tecrübelisi kendimi hissetiğimden ötürü sıra ile yazacağım genç arkadaşlarım size aslında evlenme teklifinin çokta bir esprisi yok yani mevzu parada bitiyor neyse anlatıyorum.
1. bir gün aldım ilk yengenizi yüzüğü arabanın güneşliğine koydum neyse aç sana şurayı az dedim yüzük düştü bu görmedi kör neyse yere bişey düştü falan yaptım yüzük kucağına düşmüş bu kapıyı açtı indi arabadan yüzük pat yere oradanda logara neyse gerisini boş verin.
2. bu sıradan oldu vermiyorlardı kızı kaçırdım.
3. tekneyle açıldık ben falan filan yapıp kendimi denize attım sonra yüzüğü azıma koyup çıktım neyse kız yüzüğü aldı azımdan beni suda bıraktı hipotermi oldum zor kurtardılar ölümden döndüm.
4. işte bu en jan janlısıydı. cevizi açıp yüzüğü içine koydum neyse akşam oturuyoruz dedim bi ceviz yiyelim neyse kırıyorum ben şimdi dediki ben kırcam ben kırcam ben kırcam neyse iyi tamam dedim kız çekici bir koydu yüzük ikiye bölündü paramparça oldu. buda böyle bir anımdı yakında yine evleniyorum aklımda çok fena fikirler var yaptıktan sonra sizlerle paylaşacağım.