birkaç saat önce tt olan hashtag.

öncelikle (bkz: where is the us air force) diyerek,

tüm tarihleri boyunca bir kere devlet kuramamış, afrika kabileleri gibi 30 km gidince birbirinin kürtçe dedikleri dilimsisini anlamayan, dünya tarihinde hiç bir büyük komutan ve savaş çıkaramamış elemanlar güçlerinin test edilmesinden bahsediyor.

ulan çıkıp bir kaç milyon nüfusu olan moğollar bile dese daha mantıklı düşer. sen git öşeğini sikmeye devam et, ne işin olur güçle lan?
ne ırkçı ne milliyetçiyim, özellikle bunu milliyetçi söylemle söyleyen yani pkklı kürtler için söylemek gerekiyor, sizin gücünüz \'\'biji serok obama\'\' kadar amk. ha gücünüz varsa elektrik faturası ödeyin, sıkıldık.
Kütlettirtmeyin belinizi pkkli düsmanlar. Kürt halkini öne sürmeyin, mert olun canlarim. Verilecek bir can alti üstü şerefinizle geçirin...
Tam test ediyorduk ki şase yaptı ipne. Kabloyu ters bağlamışız. Yarın kendine gelince tekrar kontrol edeceğiz ne kadar elektrik alabileceğini.
Emperyalistler ve onun işbirlikçisi sermaye sahipleri; emekçi sınıfları,yoksulları sınıf bilincinden uzaklaştırmak ve sermayenin egemenliğini sağlamlaştırmak için,bizim gibi geri kapitalist ülkelerde din ve milliyetçiliği siyasallaştırıp,toplumsallaştırmaktadır.
Yani kısaca siz ; o kürt,bu türk o dinsiz,bu ateist diye birbirinizi yerken , onlar sizin emeğinizi cayır cayır sömürürler ve siz bunu farketmessiniz.Bu arada onlar hep güler , biz hep ağlarız.
bak bak ironiye bak.

ulan zaten test edemiyoruz ki denk getirip. gündüz etek, fistan takılıyorlar gece sağa sola bomba atıyorlar. güç denemesi dediğin göğüs göğüse yapılır.

silah testi yapılabilir ama üzerilerinde.(u: terör ve yandaşlarına)
(bkz: Moğollarla kürtleri kıyaslamak)

(bkz: Cengiz han mezarında ters döndü)