medyum - omü sözlük
eski tarihlerden bu yana en çok merak edilen ve ihtiyaç duyulduğu sanılan hatta önceki dönemlerde cadılıkla bile suçlanan kişilerdir medyumlar. daha sonraki dönemlerde kendisini geliştirerek geleceği ön görebilme yetisini meslek haline getiren kişidir medyum, pek çok insan kısa yoldan zengin olabileceği ya da başarıya ulaşabileceğini duyabilmek için bu kişilerin görüşlerine başvurur ancak bilinmesi gerekir ki çabalanmadan yapılan hiçbir iş sizi neticeye götürmez.
bu yüzden de önce hedefiniz için çalışmanız gerekir, kendisinin bu tür güçleri olduğunu iddia eden kişilerin çoğu dolandırıcı sınıfında değerlendirilir ve daima insanlara duymak istediklerini söylerler. yani kısacası böyle bir meslek dalı olsa da gerçeklikleri her zaman şaibelidir.
http://www.medyum-medyumlar.com/
bir zamanlar televizyonarda boy boy medyumları görüyorduk. özellikle son furyanın da patlamasının ardından medyum memiş\'in medyum keto\'ya attığı tokatın ardından bu furyada bir anda buhar olup gitti tabiri caizse.
https://www.medyum24.com/
zeynel eroğlu, yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda kişiye medyum ve astroloji bakımları yapıyor. oldukça tecrübeli, doğaüstü güçleri ve altıncı hisleri kuvvetli. bu konulara merakı olan medyum danışmanlığı alabilirler.
ruhlarla insanlar arasında aracılık ettiğini öne süren kimselere inanan birisine denk gelirsem ispatlamasını zevkle isteyeceğim.