Metro bu indirmesi gereken.yolcuyu unutup baska sehirde birakip bir de azarlayan bir firma sasirmiyorum.
bu aralar başı ağrıyacak şirkettir.Son dönemdeki müşteri memnuniyetsizliklerine bir de abazan muavinler eklendi.
ancak her yere sefer düzenleyen alternatif bir firma olmadığından fazla bir şey olmasını beklemek iyimserlik olur...
Ülkenin boku çıktı amına koyayım uyuyan kızın yüzüne attırmak nedir be orospu çocukları. O otobüstekiler de adam diye Gezerler bir kişi De hakkından gelmemiş muavin bozuntusunun. Ne günlere kaldık arkadaş o kızın yerine koyun kendinizi neler Düşünürdünüz neler.

Tanım editi: ülkenin hemen hemen her kurumu gibi içi çürümüş, kalitesi yerlerde ve akıl almaz taciz olaylarına konu olan şirket.
rezaletin rezaletin rezaleti. metroda böyle bir şey olacağı belliydi zaten yaşadığım son olaydan sonra asla binmiyorum kaç kişi neler nelere tanık oldu. bundan sonra metro kesinlikle bitmiştir.midemi bulandırdı şu an
O kız o muavine aşık olabilir. Seven s...lir s...n sevilir, kızın bir platonik aşığı, sevgilisi, muavini öldürmediğine ellerini ayaklarını kesmediğine göre kim bilir kaç masum saf erkeğin bedduasını aldı. Stv deki dizilerde hep öyle oluyordu yani
rezalet çıtasını her seferinde daha yükseğe çıkartan firmamsı. ak parti\'nin şirkete bürünmüş hali. sorsan kimse sevmiyor ama her sene yolcu taşıma rekoru kıran da bunlar.