amerika\'da bir kadın michael jackson\'ın hayaletinden hamile kaldığını iddia ettiği haber.

olay şöyle patlak veriyor. kiera johnson isimli kadın evli, 2 çocuk annesi ve beyaz bir kadın. ancak siyahi bir bebek doğuruyor. \'ya kiera sen, hayırdır?\' diyen eşine de michael jackson\'ın hayaletinin kendisine tecavüz ettiğini, bu yüzden çocuğun siyahi olduğunu söylüyor.

(i: eşi de \"hmmm, karım çok haklı. derhal michael jackson\'a velayet davası açmalıyız\" diye düşünmüş olacak ki dava hemen açılıyor. olayın ardından karısının kendisini aldatmadığına inanan eş, \"bence bütün bu olanlar yanlış, bu sebepten ötürü michael jackson\'a velayet davası açtık. biz sadece onun çocuğunun bakımı için makul bir meblağ istiyoruz o kadar\" dedi. )

saçmalığın daniskası. vay be ilk defa güzel ülkemde yaşanmayan anormal durumlardan biri. öyle çok alışmışız ki, tüm saçma olayların kendi ülkemizden çıkacağına. hayretlere düştüm çocuklar. asıl düşündüğüm nokta kadının söylemiş olduğu yalana kocasının nasıl inandığı? kadını sorgulamak yerine dava açmak da güzelmiş.
hayal gücüne bak mk. adamı mezarında bile rahat bırakmıyorlar zenginlik öldükten sonra bile başa bela olabiliyor demek ki iyi ki fakiriz.
Akıllara kemal sunalın \" ceketimi üzerine atsam hamile kalıyor.\" repligini getiriyor.