başlığı görüp girenler sandıkları ile karşılaşamayacak nefret ceza ve dr.fuchs tarafından kurulmuş rap müzik grubudur 2.şok şarkıları güzeldir.

ayrıca sonuç olarak bu bir başlık herkes ne anlıyorsa onu yaza bilir ama bazı kurallarımız var her zaman edep saygı sevgi insanlık etik ahlak kuralları çerçevesinde.
Aklımda görmemle beraber: \"Nefret İstanbul, Nefret İstanbul\" sözlerini getirten grup. Anahtar şarkısı ciddi anlamda efsanedir. Daha sonra ayrıldılar, kavgayla dağıldıklarıyla alakalı bir kaç dedikodu çıktı ama bildiğim bir açıklama yapılmadı.
Belkide en yoğun yaşanılan duygudur. Diğer tüm duyguların önüne geçebilir. Edinilmesi için tek bir kelime, tek bir hareket, tek bir an yeterlidir.
keşke hiç olmasa dediğim duygu türü. yıkıcıdır. nefret nesnesinden çok nefret edeni yıpratır.
Sen nefret et dur hiç bir işe yaramaz. Nefret ettiğin her ne ise mutlaka karşına çıkar bir yerlerde. Ve sen.bir daha lanet edersin hayatına. unutma nefrette bir duygudur. Duyguların en yipratani ve hislerin en acısı. En derinlerde iz birakani.
size kötülük yapanlara karşı oluşturduğunuz kötü duygu birikimidir. bu duyguya kapılan kişi birçok hata yapar ve bir de bakar ki hayatını neredeyse uçuruma sürüklüyordur. Nefret etmemesi söylenemez kimseye, sadece bu duyguya kendisini kaptırmaması öğütlenebilir.