kızlar -> bol ruj, topuklu, abuk subuk kıyafetler
erkekler -> dar paçayı kıvırma, air max, küpe
Her üniversitede olduğu gibi komünist,ydghli,pkkli orospu çocuklarının çoğunlukta bulunduğu fakülte,nedeniyse o küçük beyinlerinin zar zor okumaya yettiği en boş beleş bölümlerin bir çoğunun iibfde olmasıdır yine aptal sarışın,filli boya kataloglarının da orda okumasını sebebi budur

Türkçe ve anlama özürlüler için edit:iibfdeki tüm bölümlere boş beleş demedim güzelce okuyun
Gereksiz algıların yapıldığı önyargıyla yaklaşılan fakültedir iibf. Bir arkadaş boş beleş bölümler demiş bunu onun cahilliğine veriyorum. Siz vatandaşları yöneten herkesin iktisadi ve idari bilimlerden anlaması gerekir. O boş belen denilen bölümlerde öğretilen şeyler senin cebindeki paranın bir değeri olmasını sağlar. Boş beleş bölümlerden mezun olanların çoğu bankacı olup para politikasından bir sik anlamayanlara kredi kartlarını monte edip götlerindeki dona kadar almaktadır. Bir çoğu siyasetçi olup milleti temsil etmektedir. Örnekler uzar ama bu kadarıda yeterlidir sanırım.
Gocagafa\'ya katıldığım nokta ise gerçekten ipsiz sapsız adamların hep iibf lere doluşmasıdır.
bir iibf\'li olarak pek çok şeyin eksik kaldığı fakültedir diyebilirim.

vize/final haftasında dahi kızlarımız victoria secret mankeni edasıyla görebilirsiniz.
iktisadi idari bilimler fakültesi. ben de oradayım gençler. çok sıkılıyoz bi çare
(bkz: ondokuz mayıs üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi) (u: omü iibf)
(bkz: ondokuz mayıs üniversitesi yabancı diller eğitim merkezi) (u: oydem)

--- `spoiler` ---

biz oydem diye biliriz orayı. aynı zamanda iktisadi ve idari bilimler fakültesi olmasına rağmen iktisat okuyan birini bulamazdınız çoğu zaman ortalıkta.

dersi biten öğrencilerinin toplu taşımadan faydalanabilmek için zaman zaman karadeniz yurduna, hatta bir dönem eğitim fakültesine yürümek zorunda kaldıkları fakülteydi. ama, benim hazırlık okuduğum dönemde ideal bir fakülteydi orası; kalabalık değildi, sessiz ve sakindi. boş sınıfları hep olurdu. yemekhanesinde ve kantininde sıra bekleme derdiniz genellikle olmazdı. şahsen hep orada okumak isterdim.

üniversite bünyesinde yapılan dil kursları burada verilirdi.

üst sınıftan bir öğrenci olarak iki sene peşpeşe yeni gelen hazırlık sınıflarına kendi çapımda `oryantasyon` yapmaya gitmiştim. ikinci seneki hazırlık sınıfından iki tane sevgilim olmuştu hatta, hertürlü buranın yeri ayrıdır bende.

fakülte arka kapısı vip (u: very important person) girişti. binanın hemen yukarısında camii olması da bir avantajdı.

--- `spoiler` ---