arkadaşlar merhaba

part time ya da full time iş arayan arkadaşlara iş öneriyoruz. bir enstitü kurduk. kurduğumuz bu enstitü saatler üzerine. çalışma mantığımız, istanbul\'un belli başlı semtlerinde saatleri ayarlama işini üstlenecek bürolar kuracağız. böylece kimsenin \"benim saatim iki dakika ileri, senin saatin yanlış üç dakika geri, gibi sorunları kalmayacak. olur ya işimizi büyütürsek belediyenin de desteği ile bir teftiş kurulu oluşturacağız. bu müfettişler halkın saatlerini kontrol edecek. şayet saati yanlış ayarlı olan birileri çıkarsa bu kişilere maddi cezalar vereceğiz. böylece hem bütçemiz genişleyecek hem de halkımızın saat odaklı sorunları ortadan kalkacak. aynı zamanda enstitümüze isim arıyoruz bu hususta görüşlerinize her daim açığız. her türlü iş başvurusu, görüş, şikayet ve önerileriniz için, bendenize şu mail\'den ulaşabilirsiniz: `[email protected]` velinimetimiz, fikir babamız ve patronumuz halit beye ise şu adresten ulaşabilirsiniz: `halitayarcı@gmail.com` saygılar, sevgiler.

edit: yoğun talep üzerine cv\'nizi buradan da yollayabilirsiniz, ilginiz için teşekkürler.
evet, efendim merhabalar.
uzun zamandır üzerinde çalıştığımız bir projenin nihayet sonuna geldik. işimizin çok basit bir mantığı var; saat soracakları ve ateş isteyecekleri önceden tespit edip ona göre tavır takınmamızı sağlıyor. teknoloji altyapısı bizim için bayağı zorlu bir süreç olsa da muhteşem mühendislerimiz sayesinde bu işin sonuna gelebildik.

şimdi ihtiyacımız olan ise, tam zamanlı saha saha elemanları bulmak. saha elemanlarının yapacakları işleri çok basit. sadece bağlanan bir cihazla kaldırım mühendisi misali gezmek. bu kadar. başvurular. işin detaylarını için [email protected] yoğun ilginiz için şimdiden teşekkürler.

evet.