üniversite de kampüs yaşamının içine eden, huzur bozan topluluk. başka hiç bir boka yaradıklarını ne gördüm ne duydum. yeşil parka giyerek broşür dağıtmak, olur olmadık yerde toplaşıp türkü çığırarak ne dediği belli olmayan bir ağızla halay çekmek ve ırkçı sloganlar atmak hariç başka hiç yapıcı (!) bir bok yediklerini görmedim.

içlerindeki pislikleri suratlarına vurmuş, insanların ölmesinden rant elde eden ve \"kendi halkımızdan birileri ölsün, yeter ki yakıp yıkacak bir nedenimiz olsun.\" gibi iğrenç bir psikoloji çukuruna düşmüş yaratıklar. kadın gününde bile bu onurlu günümüzün içine ettikleri gibi, her önemli günlerde kendilerine pay biçip işi yine terör örgütü propagandasına götürerek hevesimizi kursağımızda bırakmalarında üstlerine yok.

küfrettiği devletten aldığı burs yada kredi ile öğrenim hayatını sürdüren, küfrettiği devletin yurdunda kalan veya öğrenci evinde küfrettiği devletin altyapısını sağladığı elektrik ve suyu kullanan nankör pislikler. \"devlete baş kaldırma, ne derse onayla, sesin çıkmasın\" demiyorum elbette sesini yükseltebilirsin, devleti sevmeyebilirsin bu senin kararın, ancak bunları yapıyorsan onun sağladığı imkanları kullanmayacaksın, bu kadar basit.

azınlık milliyetçiliği yaparak komünist olduklarını sanan bu ırkçı pislikler, artık gerçek solcular ile solcu olduğunu sanan veya kürtçü olmasına rağmen kendini iki orak çekiç sallayarak solcu olarak gösteren lağım ağızlıları ayrıştıramaz olduk.

gerçek sol bile bunlardan iğrenmeye başladı. mesela şu yazıya bir göz atın isterim: (sol, kürt hareketinden tamamen ayrışmalı.)

http://haber.sol.org.tr/yazarlar/ilker-belek/sol-kurt-hareketinden-tamamen-ayrismali-147002
Bana göre herkes\'in görüşü farklı olabilir ama bunları içlerinde yaşasalar daha iyi olur. ben güneydoğuda doğmuş büyümüş bir türk\'üm, eger bir kürt yada komünist arkadaşım bagıra çagıra kendi görüşü ifade edecek şeyler yapmaya başlarsa bende ölürüm türkiyem\'i söylemekten çekinmem.
Aslına bakarsan komünizm ile kürtçülük yanyana gelemez.
Biri ekonomi alanında devlet politikasıdır,
öbürü ise ırkçılıktır. tıpkı türkçülük gibi.

Türkiye cumhuriyetinde türkçülük doğaldır. kürtçülük yapanlar da kendilerine ayrılmış, akıtılmış kanlarla bedeli ödenmiş topraklara(varsa) gidebilir.
ülkücü bir reisimizin bu günlerde olanlara yorumu: bizim zamanımızda komünistler, değil böyle küpe takmak, broşür dağıtmak, kürtçe şarkılar söylemek, gitar çalamazdı...