omüsözlük - omü sözlük
Nerede o eski günler. Aaahh aaahh. Ne yazarlar ne çizerler vardı be. Kimkodu mu diyeyim erşan mı diyeyim şeyms vardı milyon vardı. Enivici si vardı. Noldu bu gençlere hepsi evlenip çoluğa çocuğa mı karıştı. Hele mihrim lugatım vardı. Bu sözlük çok kaliteli yazarları kaybetti.
Tanım: kıymet bilemeyen sözlük.
5 yıl önce kayıt olduğum sözlük, troll kızlar banlansın dediğimiz gibi sözlük öldü gitti. Aradan yıllar geçmiş, millet çoluklu çocuklu falan olmuştur artık.
eski mailime erişimimin olmaması nedeniyle yeni hesap açtığım, sol frame'in bu kadar dolu olduğunu yıllardır görmediğim sözlüktür kendileri. Zamanında aşırı aktifken eğlenerek girdiğim, yazdığım ve sözlük formatından çıkıp foruma dönüşen kavgalarını zevkle takip ettiğim bir platformdu. Resmen Lolcükız'ın ahı tuttu, ondan sonra kendine gelemedi. İyi günler görmesi dileğiyle.
eski mailime erişim engeli olduğu için yeni hesap açıp girdim. bir anda aklıma geldi. durumlar nasıl diye bir gireyim dedim. Gördüğüm kadarıyla da vahimmiş durumlar, bacanak :(
sevgili omüsözlük moderatörlerinden birisi yardımcı olursa sevinirim ben https://omusozluk.com/biri/donniedarko lakin hesabıma giriş yapamıyorum. arada iki giri yazıyordum arık yapamıyorum. çünkü hesabıma ne olduğunu bilmiyorum. otomatik giriş yapıyordum lakin yapamıyorum. e posta hangi e postam onu da bilmiyorum ama çok tanıdıklarımız var yani sözlükte. hadi bi yardım edin hesabımı ve fikirlerimi geri istiyorum sevgiler.
evet yeni gelmedim hesabımı geri istiyorum. sevgili omüsözlük moderatörlerinden birisi yardımcı olursa sevinirim ben https://omusozluk.com/biri/donniedarko lakin hesabıma giriş yapamıyorum.
sanırım yine unutulup gidecek. güzel bir reklam ve biraz çaba ile bence eski zamanlarına tekrar dönebilirdi. bir hevesle yenilik yapılmaya çalışılıp tekrar vaz mı geçildi yoksa?