otlakçı arkadaşa söylenmek istenenler - omü sözlük
\"Al kardeşim al sigara senin köpeğin olsun benim babam fabrikatör zaten\" değil tabiki.

Bi insan bi kere sigara isterse birşey yapmam.

İkinci defa isterse tesadüf der geçerim.

Üçüncü defa isterse hiç düşünmem kafasına sıkarım.
kendimden biliyorum bazen insan sıkışık oluyor son dalımı da veririm öyle zamanlarda. Ama yav biz de bunu üretmiyoruz cebindeki paket yerine benimkinden almak nedir?
(bkz: iyi daa böyle )
Bi kez hiç unutmam arkadaş sigarayı bıraktım dedi baktım bu herkesten sigara alıyo ve o an efsane cümle çıktı ağzımdan,\"sen sigarayı değil paket almayı bırakmışsın dedim\"ortam yıkılıyo ahdldksjdlf
Ya sabah almissindir son dersten once bitmistir eyvallah. Ama sabahin korunde kanka sigara ver nedir amk. Akranlarin nasil aliyorsa her sabah sen de alacaksin.

Not: sirf adamlar otlanmasin diye sarmaya gectim. Isteyen olunca useniyorum simdi sardirma bana falan diyorum. Ulan adam \"ben sararim kanka sen raad ol\" diyor. Care, bitlis sert tutunudur. Kimse icemiyor. Ilk bi kac gun zorlaniyosunuz ama alisiliyor sonra
sigaraya para vermek gibi bir hata yapmadığın için seni tebrik ederim, bari çakmağını yanında taşı.
sigaraya yeni başladığımız yıllardı; sigara içen çingene sayılan kadından çakmak istemiştik, boku yiyen kepçesini yanında taşır, demişti, o günden beri değil sigara, çakmak dahi isteyemem kimseden. Zaten kadınların hepsi böyledir, özgüvenini toplarsın yanına gidersin, bir şey sorar, söyler, ister, teklif edersin, verdiği cevapla bütün öz güvenini yerle bir ederler bütün ömrün boyunca kimseden bir şey isteyecek vb. cesareti toplayamazsın.