partly cloudy - omü sözlük
(bkz: peter sohn) tarafından yazılan ve yönetilen tadından yenmez bir kısa animasyon filmidir.
görsel
bulutlar çok güzeldir ve güzel insanlar tarafından çok sevilirler ama çok. bulutları izlemenin ve izlerken onları bir şeylere benzetmenin tadını yaşamayan bilmez. size inanılmaz bir özgürlük ve sonsuzluk duygusu verir bulutlar.

ama bulutların gökyüzünde bulunmasının belli bir nedeni da vardır. aslında net görevleri vardır bulutların. mesela yağmur yağdırmak. bu eğlenceli görevlerden biridir. küçük çocuklar gibi havada çarpışmaları ya da sadede hüzünlenip ağlamaları yeterlidir.

ya da güneşin amansız saldırılarına göğüslerini siper edip bizi o yakıcı sıcaklıktan ve acımasız güneş ışıklarından korumak. kahramanca verdikleri bu mücadele alkışlanmaya ve saygı duyulmaya değer bence.

bulutlar güzel ve anlamlıdır. ama kimsenin bilmediği çok daha önemli bir görevleri de vardır. bu görev onların en kıymetli hazineleridir. sevimli yardımcıları ile dünyanın olduğu gibi devam etmesine yardımcı olurlar. kimse bilmez bunu, belki de bilmek istemez. bir bulut parçalı ise bükün mutlaka ve mutlaka bir anlamı vardır. parçalı bulutlara iyi davranın.

partly cloudy