diğer azınlıklara göre çoğunlukta olmasını dilediğim insanlardır. ve saatçi, işportacı olmak yerine, milletvekili hatta patron olmalarını istediğim insanlardır. vefa vasfını hala taşıyan insanlardır. bu arada \"b\" harfini çok estetik söyleyen toplumdur.
adamlık yalnızca eğitimle, inançla falan değil, büyük oranda genlerden geliyor sanırım. süriyelileri savunan bir dinciyle muhabbet etmiştim seçimlerden önce, hırsız ve pislik bir millet olduklarını söylediğimde sürekli şunu söyledi: \"adamlar aç, kim aç kalsa, savaştan kaçıp gelse böyle yapar\". şimdi şu adamlara bir bakıyorum. açlık denince akla ilk gelen kıtadan geliyorlar. daha bir tane bile millete sataşan, dilenen, gasp ve hırsızlıkla uğraşanını görmedim.
suriyelilerden bin kat daha insandırlar. adamların çalma çırpma, dilenme gibi alışkanlıkları yok hiç değilse saat satıp para kazanmaya çalışıyorlar
5 liraya saat satarlar on lira versek olmaz mi diyince \"olmaz 5 lira 5\" derler. Canlarim yaa.
helal olsun onlara tebrik ediyorum onları hemde çok iyi insanlar bir gün kestane yiyor bir tanesi tuttu banada uzattı harbi insanlıklılar.
Öğrenci halimizle 5 liralık saate 10 lira vermek isteyenler mi varmış buralarda vay be gözlerim yaşardı doğrusu.

Edıt: ulan burda ciddi ciddi duygulanıyoruz bir de eksi manyağı oluyoruz ya
suriyelilere bak,kürtlere bak birde şu canını yediğim zencilere bak seviyorum bu adamları efendi efendi saatini satıyolar ne bir itlik ne bir haytalık muhabbetleride 10 numara