sabah aç karınla sigara içmek - omü sözlük
kişinin ruh haline göre değişe bilir tamamen insanın yaşamı ile alakalı ve kişisel tercih tartışılmaz ancak fikir alış verişi duygu paylaşımı ola bilir.
gece boyunca uyku anında giderilemeyen nikotin ihtiyacının uyanır uyanmaz tavan yapmasından kaynaklı mühim hadise.
gece uyanip sigara icmekle yarisir.. yatak altina kullugum vardi.. biraktim kurtuldum coook uzun zaman oldu tavsiye ederim.
Çok tercih ettiğim bir durum değildir. Kokusu da tek bana mı farklı gelir açken bilmiyorum.
severek yaptığım eylemdir. sabah aç karnına 1, sabah kahvaltısından sonra içilen çayla 1, öğle ve akşam yemeğinden önce 1\'er sonra yine 1\'er, gece yatmadan önce 1, bu sayede 3 günde 1 paket sigara içiyorum. 4 ay tuttuğum muhasebe sonucu ayda ortalama 13 paket sigara içiyorum. 13x11 = 143 TL eskiden winston içerdim günde 1 paket biterdi, parliament içeli böyleyim kârdayım yani. -pahalı sigara içince de her önüne gelen \"ver bir sigara\" diyemiyor. hiç içmesen ne var demeyin, ben keyif adamıyım, sigara içmesem, sigaraya ayrdığım parayla alkol alıyorum veya dışarıdan yemek yemeye, gezmeye tozmaya yine eğlenceye harcıyorum yani, sigara içmeyerek şu arabayı alabilirsin falan muhabbetleri hikaye
Ağzı fena kokutan, mideyi altüst eden ama bir o kadar da tatlı gelen eylemdir. tiryakiliğin kötü aşamalarından birisidir.