son zamanda sözlüğümüzü kirleten şeylerden biridir. Kendini troll sananların dur komiklik yapcam diyip açtıkları varsayıyorum.
Arkadaşın biri durumu şu entryde anlatmış: https://www.omusozluk.com/e/43697/
(bkz: kime göre neye göre saçma)

bana göre de bu başlık saçma. siktirip gidecek misin o zaman?
hoşgörü şart bence son zamanlarda güzel başlıklar dönüyo saçmalamakta bir özgürlüktür
Birbirimizi anlamaya çalışmamalıyız, birbirimizi boşvermeliyiz. Kim ne başlık açıyorsa açsın arkadaş. Diliyorsanız okumayın. İnsanlar buraya farklı amaçlarla yazıyor olabilir. Kimisi eğlenmek istiyor, kimisi daha çok öğrenmek vs. Üzerinde %100 mutabakat sağlayacağımız bir format çıkmayacak buradan. Takılmanıza bakın
#43741

--- `spoiler` ---

sözlük nedir? sözlük de nasıl entry girişi yapılır? sözlüğün amacı nedir? sözlükte ki anonim nick kullanma nedeni nedir? gibi sorunların cevapları ile paralellik yaşayan durum.

sözlük nedir?
belirli durumlar yada tanımları kendi bilgi ve tecrübeleri ile bilgilendirmek amacı ile paylaşım yapılan yerin genel ismi.

forum nedir?
(bkz: forum)

sözlük de nasıl entry girişi yapılır?
sözlük de bilgi sahibi olduğun yada belirli bir düşünceye sahip olduğun konu hakkında öncelikli olarak bilgi girişi ardından da fikir paylaşımı yapılır. yorum her zaman bilgiden sonra olur anlayacağınız.

sözlükte ki anonim nick kullanma nedeni nedir?
insanların düşüncelerini özgürce dışa vurumu ve kendi içsel dünyalarında var olup, sözlü şekilde konuşmaktan çekindiği şeyleri bu anonim nick vasıtası ile kullanmasıdır. ancak mevcut sözlük de genelde (bkz: cinsellik) üzerinden bu kadar (bkz: goy, goy ) yapılması sözlüğün anlamında kullanan kişiler için büyük bir handikap niteliği taşımaktadır.

--- `spoiler` ---

ayrıca (bkz: sözlük nedir) başlık olarak hatalı olup, insanların dikkatlerini çekmek maksadı ile yapılmıştır. saygılarla.