scott walker - omü sözlük
şeklen amerikalı ruhen britanyalı müzisyen. kardeşleriyle müzik yaptı, başlarda pop takıldı, sonra tek takıldı. bir ara britanyada bitılstan büyüktü. sonra \"başlarım böyle işe\" diyip ara verdi. bu ara sırasında zaman zaman müziğe geri döndü. ama her döndüğünde biraz daha farklıydı, her döndüğünde müziğiyle dinleyicisi arasındaki mesafeyi açıp, onu, kendisine yaklaştırır gibiydi.


sonra çok uzun bir ara verdi. öyle ki on yılı aştı. sonra tilt diye bir albüm ile bir döndü ki dinleyici karşısında hani şu kubrik\'in siyah zamazingosu var ya 2001\'de ahanda onunla karşılaştı. bu zamazingodan bazı sesler geliyordu, dinleyici belli belirsiz walker\'ı duyuyordu ama göremiyordu. sonra walker bir on yıl daha albüm yapmadı sonra bir baktık the drift diye bişey yapmış, şimdi kubrik zamazingosundan bir on tane vardı önümüzde, dinlerken sadece walker\'ı değil önümüzdeki hiç bir haltı göremez olmuştuk. walker\'ı hala belli belirsiz duyabiliyor, onun bize verdiği dünya ve hayat betilerini duyuyorduk ama aramızda öyle bir mesafe vardı ki ona güvenebilir miyiz bi türlü bilemiyorduk. sonra walker yine gitti. altı yıl dönmedi. altı yıl önemsiz gelmişti. minimum on yıl görememeyi bekliyorduk. sene 2012 idi. walker bish bosch\'a binip gelmişti. bir anda her yer karardı. önümüzü değil berimizi yanımızı da göremez olmuştuk. ama artık walker\'ı görebiliyorduk. ölmekten korkuyordu.
Müzisyen ve şarkıcı Scott Walker 9 Ocak 1943'te Hamilton, Ohio'da doğdu. 1960'ların kurucuları arasında yer aldığı pop müziği grubu pop "The Walker Brothers" 'ın solisti olarak bilinir.
hala oturup şu saçma başlığa yazan var. yakın zamanda gebermiştir bide bu adam. cehennemde yan emi.