sevgiliyle geçirilen en güzel gün - omü sözlük
aslında tek bir gün değildir bu tabi ama hani vardır ya her aklınıza geldiğinde gözlerinde zihninde tekrar tekrar bilmem kaçıncı kez yaşadığın o saatler o dakikalar..
benim çok var aslında yani elesem içinde birçoğunu büyük haksızlık olur.bazı anlar unutulmaz unutulmaması gerek zaten unutan it olsun.
bundan 6 7 yıl önce ünideyim bir elemanla beraberiz o zamanlar (yani eleman dediğime bakmayın hayatınızda görebileceğiniz en mükemmel insandır ama tabi şimdi eleman diyorum duygusala bağlamamak için) arkadaş grubumuz var böyle 30 40 kişi sürü gibi geziyoruz dedik ki tiyatroya gidelim aldık biletleri oturduk yüzlerce kişi arasına güzelde bir oyundu seyrettik perde kapandı herkes ayaklandı derken bizim bu eleman elimi bırakıp koşa koşa indi merdivenlerden görevliye bir parça çaldırdı beni anons ettirdi tabi bir alkış bir kıyamet bizim arkadaşların hepsinin haberi varmış meğer böyle bir jestten. neyse indim ben utana utana ulan diyorum bilsem daha güzel giyinirdim böyle salaş salaş geldim derken tuttu elimden dans etmeye başladık

ben tabi kıpkırmızı olayın şokunda herkes bize bakıyor o şarkı nasıl bitti bilmiyorum. şimdi olsa yapabilir miyim? sanmam. şimdi o heycanı yaşayabilir miyim? tabi ki hayır. şimdi bana dönse o eleman hadi dese git işine derim ( yok ya bi dakka neyse)

senin bunu okuma ihtimalin belki de yüzde bir bile değil. sevmezsin böyle şeyleri sen bilirim. ama belki bizi tanıyanlar bu olaya şahitlik edenler vardır bu sözlükte. sana telefon açıp \'lan linki yolluyorum bizim milyon ne yazmış bak\' derler. yada demesinler boşver. ikimizde unutmayız zaten bu 4 yıl içinde yaşadıklarımızı. dediğin gibi \'herkes hayatına devam ediyor milyon\'
neden yazdığımı bilmiyorum ama sizinde varsa böyle anılarınız o anılarınızı yaşadığınız sevdiceklerinize sahip çıkın.
sonradan özlemeyin onları. çünkü kaybedilenler özlenir.
sevgili olmadan önceki son gündür.

çünkü sevgili olana kadar öyle güzel hayaller kurarsın ki onu götüreceğin yerler ona yapacağın jestler onunla beraber izleyeceğin filmler.

ve onun sana vereceği karşılıksız sevgi ve özveri.

ama sevgili olduktan sonra sadece kendini düşünen biri ile beraber olup hep onu pohpohlaman veya onun istediği her şeyi yapman veya ne bileyim canı sıkılıyor diye sana saçma sapan trip atması.

çok zor değil. ben emek verdiğim kadar sen de emek ver demek gelir içten. ama olmaz çünkü o paha biçilemez değer sahip bir kızdır.

bakın kızlar şunun farkına varın. bir şeyi paha biçilemez yapan karşısındakinin verdiği değerdir. kendinizi öyle görmeniz paha biçilmez olduğunuz anlamına gelmez. bunun farkına varın ve karşınızda size değer verenlere siz de değer verin.
Diğerlerini sevmedim lakin sevdiğim kızla çok kısa sevgili kaldık; ayrıntıları anlatmak istemiyorum ama hayatım boyunca hiç bu kadar özgür hissetmemiştim.
Sevgili olmadan önceki günlerdir. O bakışları kaçırmalar, konuşma halindeyken hızlanan kalp, yaklaştığında kanda artan adrenalin seviyesi. Sevgili olduktan sonra işler boka sarıyor tabi. Gerisini biliyorsunuz zaten.
abi gün değil de en güzel saatler dersek böyle göğsüne yatıp kalp atışlarını dinlediğinde senin de kalp atışların hızlanır ya. heh o saatleri hiçbişiye değişmem.
ayrılsanız bile tebessüm ettirir, hala seviyosanız içiniz acır. niye hatırlattın lan şimdi