sokak köpeklerine yemek veren insan modeli - omü sözlük
aç bir sokak köpeğini doyurmak isterken çevreyi kirlettiğinde haberi olmayan aymazdır.

sen sokakları kirleten hayvanı doyuracaksın diye bıraktığım yemek kapları etrafa bakteri yayıyor. adamın canın sıkıyorsunuz, yurt dışında sokak köpeği kavramı yok. atın şunları barınağa, sizi belediyeye şikayet etmekten sıkıldım.
Vicdanlı insan modelidir. Evini afedersiniz bok götüren modellerde gelir burda sokak temizliğinden bahseder. Keşke seni atsalar barınağa (bkz: beyni yok fikri var)
Bir sokak hayvanı gördüğünüzde arkadaşlar lütfen en kötü ihtimal hiç birşey yapamayack durumdaysanız bir tane plastik tabak bir tane süt ve bir tane kremalı bisküvi var 50 kuruşa. Bisküviyi elinizle dilimleyin tabağa sütü koyun mama tarzından biraz daha sulu bırakın. (b: hiç yememesinden iyi olan ve taş atıp elinizin yorulmayacağı bir durum. ) (i: hiç birşey yapamıyorsanız başını okşayın :( )
bu dünyanın sadece bize ait olmadığının farkına varan adam gibi adam modeli.
sokak kirlenmesin diye yoğurt kovasına koyuyorum. çöp toplayıcılar kovamı çalıyor. çalanı görürseniz uyarın arkadaşlar.
Allahu teala hayvanlar için \'\' der ki; hayvanlar benim sessiz kullarımdır, şimdi zulme susuyorlar ama hesap günü konuşacaklar\'\' köpek beslemek kedi beslemek güzeldir ,ben çok zaman döner alır köpük tabakta verirm gözleriyle teşekkür eder hayvanlar bunun başka bi karşiliğina gerek yok