suçsuz insanların ölmesine sevinen tip - omü sözlük
\"suçsuz\" sözcüğünün ne kadar geniş bir anlam ifade ettiği açıktır. neye ve kime göre suçsuz? mesela bana göre fransa\'daki bir vatandaş, fransa devleti afrika petrollerini sömürürken, arabistan\'da katliam yaparken veya türkiye\'deki terör örgütlerine destek verirken sesini çıkarmayıp bu işe sempatik bakıyorsa, dünkü patlamada en büyük suçlulardan biridir.
Fransada ki suçsuz insanlar ah canım çok üzüldüm ; pkk doğuda asker öldürürken parlementolarında barış için savaşıyorlar, öldürüyorlar diyen ülkede ışid eylem yapınca bizde olaya fransız kalıp barış için öldürüyorlar demeliyiz bence

Ayrıca dünyanın en büyük silah satıcılarından birinde bu tip olayların meydana gelmesi pekte soru işareti değil. ışid\'inde canı cehenneme lakin fransaya \'\' ah yazık barış istiyorlardı ah aman katil devlet lanet ışid \'\' diyemeyeeğim kimse kusura bakmasın.
sözlükteki , sivil ve masum halk ile devlet politikalarını karıştıran embesilleri ortaya çıkaran başlık. yahu halk diyor be insafsız, konsere gitmiş , sokakta yürüyen , günlük rutinini yaşayan insanlar katledildi. bıdı bıdı konuşup peşinden \" ama \" diyeceksen \" ama \" dan önceki söylediklerinin bir anlamı yoktur.