uçak düşürdük açıklamasını alkışlayan öğretmenler - omü sözlük
cumhurbaşkanının rus uçağının düşürülmesiyle ilgili yaptığı konuşmayı alkışlayan moron sürüsüdür.rte bile kendi sürüsünün mallığına dayanamayıp alkışlanacak bir durum yok demiş.bunlara da neslimizi emanet ediyoruz işte.

https://www.youtube.com/watch?v=a8jr6KMfs2Q&feature=youtu.be&t=39

edit:uçağın düşürülmesini eleştirdiğimi zannedenler olmuş.ulan orda ciddi bir konuşma var boru değil rus uçağı düşürmüşsün.uçağı düşürdük dedikten sonra alkış tufanı kopuyor.dış basına ve rusya\'ya malzeme verildiğini görmüyor musunuz mk
tayyip yerine putin olsa ve öğretmenler gününde bu haberi rus öğretmenlere verse, alkışlamayı geçtim twerk yaparlardı putin\'e anasını satayım.

uçağın neden düşürüldüğü, nasıl bir tehdit ve zorunluluk olduğunu sabahtan beri herkes öğrendi zaten. bi siktirin gidin şurdan rica ediyorum. bütün devletlerin birbirine düşman olduğu gerçeğini bilmemize rağmen türkiye\'nin polyannacılık oynaması gerektiği düşüncesinden vazgeçin.
Ulan düşen rus uçağı bizim içimizdeki düşmanlar daha çok üzüldü ; Bırak kardeşim bu anti tayyip olaylarını hava sahasını ihlal ederseniz vururuz dedilder vurdular bu kadar net neyin bu yandaşlığı neye artistlik ?