iyi ki yapmadım dediğim durum.

zaten üni hayatı yaşayamıyoruz. lise gibi olurdu aynı.
özlediğim durumdur. genellikle üniversitenin ilk yıllarında çömezlerin söylediği söylemdir. ama 3.sınıftan sonra dersler yoğunlaşıp yemek yapmaya, bulaşık yıkamaya vakitleri olmayınca bir de paraya sıkıştığında \'\'Keşke ailem yanımda olsa\'\' söylemine dönüştüğü kendini ifade etme biçimidir.
aileden uzak yaşamaknıın tadını bilemeyecek insanlardır belli bir yaştan sonra yuvadan uçulur doğanın kanunu bu üniversiteli adam aileyle yaşamamalı
aileden uzak kalmanın güzel olduğunu savunanların aile elden gittiği zaman anlayacağı 8 senedir ailemden uzak olarak nefret ettiğim olay.

evet 4 sene üni şimdi de çalışma hayatı olarak ailemden uzakta yaşıyorum. yiğenim 4 yaşına geldi daha toplamda 30 40 defa gördüm.

annemi babamı 8 senedir arada bir görüyorum. bu insanları kaybettiğiniz zaman anlarsınız gencolar.

o kadar güzel değil aileden uzak yaşamak.

he kızlar evde iken rahat dışarı çıkmadıkları için bunu istiyorlar. ailenize güven verip dışarı rahat çıkamıyorsanız biraz da sizin sorununuz gibi oluyor o.
Eve geldiğinde yemek yapma derdi olmayan, canı sıkıldığında en güvendiğine ailesine sırtını dayama şansı olan, maddi açıdan avantajlı olan öğrencidir. Amaan boş beleş eğlence hayatı da eksik kalsındı
Bazı yönlerden şanslı bazı yönlerden şanssız öğrencidir. Yemek, ütü, para derdi yok oh mis (u: swh)