whatsapp - omü sözlük
yeni gelen güncelleme ile uygulamayı açmadan bildirim çubuğunda gelen mesajın altındaki yanıtla kısmına dokunarak gelen mesajı yanıtlamak mümkün hale gelmiştir.
başlığının hala açılmamış olması ilginç.sanırsam anımızın en büyük mesajlaşma platformu.

WhatsApp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilen, platformlararası çalışma özelliğine sahip bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone ve Nokia telefonlarıyla uyumlu olan uygulama, 3G ya da WiFi Internet bağlantısı aracılığıyla kullanıcıların birbirlerine resim, video,ücretsiz arama, sesli ve yazılı mesaj göndermesini sağlar. Aynı adı taşıyan şirket, eski Yahoo! çalışanları olan Biran Acton ve Jan Koum tarafından ABD\'de, Kaliforniya eyaletindeki Santa Clara kentinde kurulmuştur.
Kısa zamanda büyük bir popülariteye kavuşan WhatsApp Messenger üzerinden gerçekleşen iletişim trafiği Ağustos 2012\'den Ocak 2013\'e kadar oranında artarak 2012 yılında toplamda 0\'e ulaşmıştır. Dünyada kayıtlı kullanıcı sayısı en yüksek olan siber hizmetler arasındadır.
Facebook tarafından 4 milyar USD nakit para, 12 milyar USD hisse senedi ve 3 milyar USD sınırlandırılmış hisse senedi karşılığında satın alınmıştır. Bu satın alma işleminin bazı kişisel hakları ve bilgi mahremiyetini savunan gruplar tarafından durdurulması istenmiştir.

bu da ufak bir geçmişi.
öğreneli 3 ay olmadığı sosyal medyanın iletişim aracıdır.teknoloji özürlü olduğumu ve bu alanla ilgili araştırmarlımı çoğaltama yol açan programdır.
(bkz: windows live messenger) ın telefon görmüş hali. 2006-2007 yıllarında internet kafe de kız msn\'i paylaştığımız yıllardan farksız bir olay dönüyor.

erkek kardeşimin telefonun da ileti geçmişini okumam ile bunu keşif ettim. arkadaşları ile okulda ki kızların numaralarını takas ediyorlar. bahane falan da yok direk bodoslama saldırıyorlar...

ey gidi sözlük bizim dönemimiz böyle miydi?
Uygulama facebook\'a bilindiği üzere 17 milyar $\'a satıldı. herkes ücretli olmasını beklerken bir kaç saat önce bir bildirim geldi, ve üyeliğimin sınırsız olduğu tarafıma bildirildi. sonuçlarını merak ile bekliyorum. daha uygulama da bir reklam bile yok. sadece veri tabanına bütün yazışmalarımızı ve kimlik kayıtlarımızı almak adına bu kadar büyük bir yatırımın yapılması şimdilik olası gelse de ileride daha büyük sonuçlarını görmek için sabırsızlanıyorum.
an itibari ile ömürlük olmuştur. artık ya sürekli reklam göreceğiz ya da bu işte bir bit yeniği var zira milyar kullanıcıya hitap edip bunu reklam aracı olarak kullanmamak akıl kârı değildir hele hele facebook gibi aklı başında bir yatırım firması gibi.
hayırlısı diyelim ters köşe yaptılar.
ayırdılar sevenleri kıydılar bize. facebook twitter birşey değil de whatsapp olmadan olmuyor be reis. unutursak kalbimiz kurusun.
Bir mesajlaşma, sesli konuşma uygulamalarından biridir. \"Ömür boyu\" diye bir şey koydu geçenlerde. #83775 no\'lu entryyi okuyunca aklıma daha 3-4 gün önce arkadaşa indirdiğim Whatsapp geldi.