xiaomi piston 2 - omü sözlük
F/p ürünü olan bir kulaklıktır. 10-15 dolar civarına aliexpress den alınabilir. Orjinal olmasına dikkat ediniz.

Ama o fiyata piston 3 de alınabilir. Kulağa daha iyi oturuyor.
Çin menşeli olan xiaomi firmasının birkaç yıl önce ucuz ve kaliteli bir kulakiçi kulaklık olarak piyasaya sürdüğü üründür. Ürünü bir ayı geçkin süredir kullanmaktayım.

Özellikle kaliteli müzik dinlemeyi sevenlere şiddetle tavsiye edebilirim bu kulaklığı. Piyasada yüksek meblağlara satılan diğer kulaklıkları solda sıfır bırakan bu kulaklığı ister yurtdışı alışveriş sitelerinden isterseniz türkiye deki sitelerden getirtebilirsiniz. Ürünün fiyatı 50 ile 100 tl arası değişiklik gösterebiliyor satıcısına bağlı olarak.

Belirtmek istediğim diğer nokta ise ürünün piyasa da sahtesinin çok bulunmasıdır. Piazza ve yeşilyurttaki standlarda sahtesini tespit etmiş bulunmaktayım üstelik 120 tl ye satıyorlar. İndirim var mı deyince 75 tl olur demişti. Bu müthiş indirimden etkilenmemiş olmam ürünü çok araştımış olamamdan ötürüdür.

Ürün görseli ektedir.

(görsel: 3436)
Xiaomi 12 , 2021 yılını Çin'deki yıl sonu lansman etkinliğiyle tamamladı. Yeni amiral gemisi Xiaomi 12 serisi ve yeni özel ROM'dan akıllı saat ve kulaklıklara kadar şirket, hayran kitlesini memnun etmeyi başardı. Bu telefonların önümüzdeki yılın başlarında, uluslararası pazarlarda piyasaya sürülmesi bekleniyor.