youtubers life - omü sözlük
https://www.youtube.com/watch?v=a0ZdgeW0BzU

oyundaki yarattığım kızın kanalı benim kanalımdan hızlı gelişicek en üzücü tarafı bu oyunun.

böyle biraz sims\'e benzeyen youtuber olma oyunu. ama çok detaylı, video çekiminden editine kadar müdahale edebiliyorsunuz. şimdilik sadece oyun kanalı açabiliyorsunuz diğer konsept kanallar güncellemeyle gelecekmiş.

benim inanılmaz hoşuma gitti. video üzerinde bu kadar detay çalışıp upload render vs bekleyip, ekipmanlarla, kötü yorumlarla uğraşmak baya gerçekçi olmuş. zor işler bunlar arkadaşlar. swh.
zaman zaman uğraştığım ve hep ilgi duyduğum meslek dalı sayılan bu iş kolunun simülasyon oyunu. bildiğim kadarıyla daha alfa sürümünde olup zamanla geliştirilecekmiş, steam\'de şu an 25 lira civarında.
https://www.youtube.com/watch?v=41MVA8yhwJc

2 yeni güncelleme almış oyun. artık video editlerini daha kendini bilerek yapabliyorsunuz. yani seçimleri mantığınıza göre yapıyorsunuz. ayrıca bazı komik animasyonlar da eklenmiş. ilk gördüğümde "noluuyoooor?" tepkimi videodan görebilirsiniz.
Youtube, başlangıçta sadece bir video paylaşım platformu olarak hayatımıza girse de, şu an dünya çağında milyonlarca insana ev sahipliği yapan bir sosyal medya devi haline geldi. youtube abone