Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

7 + 7 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • zorakimuhendis

  (bkz: #34986 ) aynı şekilde

  #54948 entry girişinde, sözlük formatından bir haber durumda vikipedi ve benzeri sitelerden direkt olarak kopyalayarak başlık ve entry girilebileceğini bu durumda yapılacak her şeyin mübah olduğunu savunmuş \" yazar \" arkadaş.

  — `spoiler` —

  odin yada yaptığı eylemleri savunmuş. elimden geldiğince savunduğu değerlerin, sözlük formatı ile ilişkisi olmadığını göstermeye çalışacağım.

  ilk olarak arkadaş, lafın tamamı gerizekalıya denir demiş. öncelikle (bkz: sözlük nedir) diye bir bakmasını rica etmeliyim. çünkü kullandığımız sözlük:

  — `spoiler` —

  belirli durumlar yada tanımları kendi bilgi ve tecrübeleri ile bilgilendirmek amacı ile paylaşım yapılan yerin genel ismi.

  — `spoiler` —

  peki yaptığı şiir ve kitap alıntılarından açtığı başlıklardan söz etmem arkadaşı rahatsız etmiş. bu arkadaşın açtığı başka başlık yok, bu durumda problem açtığı başlıkta bize kattığı bilgi ve deneyim olacağı yerde, bizi ettiği tehdit ile sınırlı kalıyor. yani yararından çok zararı dokunuyor.

  ayrıca adam ne güzel başlıklar açıyor dediğin noktada, adamın açtığı başlıklar normal gündelik bir troll başlığın 10/1i kadar rağbet görmüyor. yaptığı paylaşımlarda da ne bilgisini ne de tecrübesini kattığını görüyorum. sadece vikipedi\'den kopyalıyor ve yapıştırıyor. bu da mevcut sözlük formatının kalitesini düşürür. burada insanlar kendi deneyimleri ile entry girişi ve başlık açıyorlar, ismimin ve yazdıklarımın bu alıntılarla birlikte anılmasını istemeyen yazarlardan biriyim.

  ayrıca şahsi kanaatinin, burada sözlük formatı içerisinde yer alan diğer arkadaşları bağlamasını beklemekte büyük bencillik taşır. sözlük formatı hakkında biraz daha bilgi ve deneyim edinmeni umarım.

  — `spoiler` —

  gece gece acıkan ve acıktıran bir yazar

  (bkz: vedat milor mu o?)

  (bkz: #96799) nolu entry hakkında;

  zorakimühendis efendi, 300 küsür km yolu, sizlerin eleştirilerini dinlemek ve moderasyonla biraraya gelmek için falan değil samsun\'a ağaç dikmek için gelmiştim. ağaçlarımı diktim; şimdi gidiyorum.

  (bkz: sizlere hayırlı komisyonlar)

  samsun\'da bulunan neredeyse bütün yemek yenilecek yerleri gezmiş olduğunu düşündüğüm yazar. Tavsiye alacağım kendisinden bu konuyla ilgili. (u: swh)

  yeniyor, durduramıyorum efendim. Kendisi öyle bir oynuyor ki, \"şans\" mı desem ne desem bilemedim.
  ayrıca iyi de bir yazardır. kendisine şu bildirim yüzünden bir özür borcum olabilir. Sevildiğini de bilmiyor.

  Zorla güzellik olmaz yol yakınsa bırak dediğim yazarımız.

  omusozlukcom omusozlukcom omusozluk