hoşlanılan kızın mesaj atmaması - omü sözlük
insanı derinden üzer.
oysa ben el ele dolaşarak, kentin tüm müzelerini ve sanat galerilerini gezmek; tablolar arasında, heykellerin yanında öpüşmek isterdim. sanat bulaşsın üzerimize isterdim.
Her telefon titreşiminin ondan bir mesaj ümidiyle eline almak. Ondan değildir büyük ihtimal.
bir kız bir erkeğe mesaj atarsa erkeğin cevap vermeme olasılığı yoktur, yani kızların bu konuda utangaç olmamasını tavsiye ederim, tam aksine erkeğe cevap vermeyen kız fazla. (bkz: üniversitede kızlar teklif ediyormuş)
Kızın hoşlanmadığının bariz göstergesidir. Bir diğer ihtimalle ağırdan satmaya çalışıyor olabilir fakat bu çok düşük bir ihtimaldir.
attığın mesajın kızın dikkatini çekecek değerde olmadığını gösteren durumdur,çok sıkmadan denemelere devam edilmelidir
-ihtimalleri bir kenara bırakmanın ve harekete geçmenin zamanı gelmiş demek olabilir.
zira kızın henüz senden haberi yoktur. neyi nasıl yapacağını senden daha iyi kimse bilemez, akıl almayı bırak ve harekete geç. çünkü bu değişkenlerle dolu bir düzlem ve ayrıntılar herkes için farklı bir şey ifade ediyor. oturduğun yerden bir şeylerin değişmesini bekleme. çünkü değişmeyecek. risk al, vücudun aklına hükmetsin. dönüp baktığında daha huzurlu olacaksın. onun için çabala. torunlarına anlatacak hikayen olsun hem.

-başaramadığını kabullenmen gerekiyor demek olabilir.
farkındadır o da niyetinin. çabalamış ama sonuca ulaşamamışsındır. üzülme, isyan da etme. hayır, kaçıralım dersen çağıralım çocukları ve yapalım, halı da benden. ama belli ki senin hikayen bu değil. yakma bizi de. şimdi bana \'ağırdan alıyordur belki, ondan mesaj atmıyordur\' deme. sen de biliyorsun böyle olmadığını. umutlusun vesselam. düşünme bu kadar. düşündüğün kadar karmaşık değil. hadi çık bir hava al, iyi gelir.


\'does the body rule the mind or does the mind rule the body? i don\'t know.\'
(bkz:still ill)