Kesinlikle doğru olan gerçek. Kadın azınca hafifçe vurulmalı, müslüman olmayanları bulduğu yerde öldürmeli, 4 karı olayı falan çağımıza uymuyor.

Yeni aplikasyon mu yükleyeceksiniz ne yapacaksanız yapın muhteremler.
En azından alkol olayına yeni bir Update gelmesi gereklidir. Bu gömlek bize dar geliyor arkadaşlar.
Kuran\'ın tanrının sözü olduğunu ya da tanrının gelecek ilmine sahip olduğunu unutan birinin oluşturduğu başlıktır.Gördüğü müslüman uygulamalarına ya da yanlış bildiği şeylere bakarsak başlığı açmakta haklıdır .
İslamda kadın azınca hafifçe vurulmalı, müslüman olmayanları bulduğu yerde öldürmeli gibi birşey yoktur eğer varsa dünyada müslüman gibi yaşayan insan sayısı oldukça azdır ve az olması güzel bişeydir..
denendi ve başarısız olundu beyler
belki doğru anlamayı denerseniz daha mantıklı olur
(bkz: hristiyanlık)
(bkz: yahudilik)
istanbula göre sahur yapıp uçağa binip samsunda erkenden iftar yapıyorsan neyse de, istanbuldan samsun 720 km ben bugün seferiyim diyip uçakla gittiğine rağmen oruç tutmuyorsan şart.
(bkz:bakıyorum da aramıza yeni cahiller katılmış )
Üstad deyip bağrımıza bastığımız adamın tespit yap(ama)dığı başlıktır.İstersen tutabilirsin ,tutmaz isen de başka zaman tutarsın.tutmamak diye birşey yok ertelemek diyebiliriz buna cahil cahil konuşup duruyorsunuz.açın bi okuyun be! Göncöllönmösö görököyör demesi kolay aç oku öğren bilgi sahibi ol biraz, sonra konuş mubarek.
Kıyamet gününe kadar geçerli olan bir kitabın güncelleştirilmesi gerektiğini düşünmek hangi kafa? Güncellenen ayetler size mi inecek ? Tövbe haşa.