Büyük düşünür,filozof majorman kaldırılması gerektiğini düşünüyor.Hükümet en kısa zamanda bu işi çözecektir.
ana adı, baba adı, verildiği yer, kasabası, dıdısı pipisi göze batmazken neden dinin üzerinde durulduğunu merak etmeme sebebiyet veren başlık. onu bunu bilmem karşımdaki kişinin müslüman olması beni ciddi ilgilendirir. elin ataistiyle gavuruyla konuşmam ben, onların bana verdiği su bile haramken ahiretimi bu tarz münafıklar yüzünden tehlikeye atamam. siz siz olun mümin kardeşlerim bu tarz münafıkların oyununa gelmeyin
Ya kaldırılmalı ya da büyütülmelidir. Konfüçyüsçülük yazdıramadım bir türlü, sığmadı gitti.
umarım kaldırılır dediğim durum. allah\'sız, kitapsız, şerefsiz insanları görmemizi ve suratlarına tükürmemizi sağlayacak durum olur. umarım allah u teala ak partimize bu işi yapması için güç kuvvet verir ve nasip eder de biz de bunları görebiliriz inşallah u teala.
Çok zor birşey değil nüfus dairesine gidip değiştirilebiliyor isteyen değiştirir. Buralarda bu konunun zikredilmesi bir tık şov.
ana adı baba adı tc no gibi bilgilerin yanında çok gereksiz bilgi. bi işe yaramıyor. niye orada duruyor daha çözemedim
kimlikte yazılmasıyla müslüman olunmadığı için sıkıntı edilmemesi gereken durum.
Ciplak dogariz. Ne din ne irk yazar ustumuzde. Birakin insanlar bu dinin dogrulugunu arastirip gorsunler.
bir arkadaşımızın sitemi: arkadaş benim dedem çıkmış gelmiş bu memleketten, babam samsun\'da doğmuş, bende samsun\'da doğmuşum, annemde samsunlu ama babamdan dolayı ... adlı boktan memleketin kütüğüne geçmiş. nedir bu kütük olayı arkadaş? (nüfusa kayıtlı olduğu, il/ilçe) bence nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe kaldırılmalı, doğum yeri yeterli olabilir. yok eğer kütük gerekliyse, doğum yerini neden yazıyoruz?